Mini piepūšamās krūzītēm kā baseina turētājs - Cherry

Kods: 201-023
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Piepūšamais kārbu ķiršu turētājs dāvās patīkamus vasaras mirkļus komfortablā guļamkrēslā. Dzērienu turētājs ķirša formā ir piemērots gan ūdenim, gan zemei.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mini inflators krūzītēm kā baseina turētājs - Cherry. Piepūšamais bundžu turētājs sniegs patīkamus vasaras mirkļus guļamkrēslā . Dzērienu turētājs ķirša formā ir piemērots gan ūdenim, gan zemei. Ķiršu turētāju var paņemt līdzi uz pludmali, uz burbuļvannu, uz baseinu, uz ezeru vai okeānu, uz ballīti ar draugiem un ģimeni. Oriģinālais ballītes turētājs atsvaidzina jebkuru garlaicīgu svinību. Jebkurš cilvēks, kuram ir apnicis nemitīgi celties, lai tiktu pie auksta dzēriena, patiešām novērtēs ģeniālo ķiršu formas piepūšamo turētāju. Garšīgs ķirsis padarīs jūsu dzīvi saldāku un radīs pareizo vasaras atmosfēru.

Mini ūdens piepūšamie - peldoši glāžu turētāji

Peldošā piepūšamā krūze Cherry

Piepūšamais ķiršu glāžu turētājs ir uzticams, izturīgs un neticami kompakts.

Ķiršu formas piepūšamais turētājs ir īpaši elastīgs. Piepūšamais var ietilpt arī kabatā. Peldošs dzērienu turētājs no augstas kvalitātes PVC materiāla. Ķiršu piepūšamais turētājs var izturēt gan spēcīgus viļņus, gan skarbu sauli. Piepūšamās dizains ir detalizēti izstrādāts, tas izskatās ļoti reālistiski, līdz vietai, kur gribas iekost sulīgo ķiršu. Bagātīgas krāsas un autentisks ārējais dizains nodrošinās stilīgu uzturēšanos karstā saulē.

Piepūšams turētājs ķirša formā

Piepūšamajam glāžu turētājam ir vienkārša apkope, ātra piepūšana un vienkārša tīrīšana.

Tas, kas jūs patiešām pārsteigs, ir ķiršu formas peldošā turētāja izmantošanas daudzveidība. Cherry glāžu turētājs ir daudzpusīgs. Piepūšamajam var uzticēt kādu alkoholisko vai bezalkoholisko dzērienu, garšīgu saldējumu vai skārdeni vai glāzi ar atspirdzinošu dzērienu. Varat arī izmantot moderno turētāju kā viedtālruņa trauku, mini skaļruni. Peldošā piepūšamā krūze ķirša formā izklaidēs ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Tas apbur ne tikai ar savu praktiskumu, bet arī ar savu stilu.

Baseina piepūšamais ritenis krūzēm Cherry


Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: sarkana

Iepakojuma saturs:

1x Ķirša formas piepūšamais glāžu turētājs

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma