Mūsu stāsts

Kā mēs sākām un kāds bija mūsu e-veikala Cool-mania stāsts un vēsture? Šeit mēs mēģināsim pastāstīt, kā tas viss ir sācies no 2010. gada līdz mūsdienām :) Tāpēc apsēdieties un izlasiet ceļu, kuru esam nogājuši, un ceļu, kuru joprojām ejam. Bez jūsu atbalsta mēs nebūtu tur, kur esam tagad.

Tie ir ASV mūsu ceļojuma sākumā :)

cool-mania komanda

Tas bija 2010. gads...

Šis gads mūsu komandai bija Cool-mania vietnes izveides gads. Sākām pieticīgā, nelielā telpā ar 3 birojiem un noliktavu, bēniņos, kur vasaras mēnešos bija kā Sahāras tuksnesī :) Bet, pateicoties entuziasmam, ko tajā ielikām, uztvērām to kā izaicinājumu, ka sākums ir grūts un tāpēc nepadevāmies par spīti karstumam vai mazajai telpai. Un šādi tas izskatījās mūsu birojā zemāk esošajā fotoattēlā.

uzņēmuma cool-mania vecās telpas

Šādi izskatījās COOL-MANIA vietnes pirmā versija

Mums tas izdevās un, neskatoties uz sarežģītākiem apstākļiem un mazākām platībām, no 2010. gada esam izveidojuši pirmo e-veikala versiju, kurā tiešām bija tikai dažas preces, sākām pasūtīšanas sistēmu un preču piegādi. Līdz tam mūsu vietne darbojās tikai 3 valodu mutācijām. Neskatoties uz to, bija daudz darba, galvenokārt, lai noķertu visas "mušas vai bugs", kā mēs to saucam, kas var rasties ikdienas darbā pie e-veikala, lai palaistu pasūtījumu sistēmu, piegādi, krājumu papildināšanu un ekonomiju. un rēķinu izrakstīšanas saistības. Visu iemācījāmies, vadot e-veikalu :)

cool-mania veca vietne

2011. GADS

Lai panāktu sava e-veikala atpazīstamību un atpazīstamību un piesaistītu jaunu pircēju uzmanību, mēs izvirzījām sev mērķi apmeklēt vietējos mūzikas festivālus, piemēram , BEEFREE 2011, DOWNLOAD festivālu ZV u.c. - kuros prezentējām savus produktus jauniešiem. . Mums izdevās savākt sākotnējos, ļoti svarīgos kontaktus un saņemt atsauksmes no klientiem, kā arī, pamatojoties uz to, paplašinājām savu piedāvāto preču segmentu, kas sākotnēji sastāvēja tikai no LED produktiem, piemēram , izgaismojamiem T-krekliem, apgaismojošām jostām. , ballīšu produkti un citi.

festivāls befree 2011 cool-mania web

lejupielādēt festivāla cool-mania prezentācijulejupielādēt festivāla cool-mania tirdzniecības stendu

2012. GADS

Šogad 2012. gadā galvenokārt koncentrējāmies uz sortimenta paplašināšanu no aptuveni 100 precēm līdz aptuveni 300 precēm , pat ja mums bija jāierobežo sevi ar nelielām noliktavu telpām aptuveni 60 m2. Tas bija diezgan grūti, jo gandrīz katru dienu ieradās jaunas un jaunas preču kastes, un mums gandrīz nebija, kur pārvietoties. Bija jāatrod kaut kāda sistēma, jo kastes un preces gandrīz izgrūda mūs no ofisa, bet visu darījām ar mīlestību un tik un tā bija jautri :)

Pārpildītas telpas uzņēmumam cool-mania media leaders ltd

2013. GADS

Pienāca laiks, kad zinājām, ka jāvirzās tālāk un jāatrod jaunas partnerības, jauni produkti, un nolēmām apmeklēt elektronikas izstādes Honkongā. Izstādes mums bija liels ieguvums, palīdzēja orientēties lielajā biznesa pasaulē. Tā bija iespēja iegūt jaunus kontaktus biznesa partneriem un mēs guvām vēl lielāku priekšstatu par jauniem inovatīviem produktiem, tendencēm un to, kas ir "IN" un ko mēs varētu sākt pārdot mūsu mājas lapā. Un pēc kontaktu un informācijas apkopošanas par piegādātājiem mēs sākām laist klajā cita veida mūsu produktu klāstu, piemēram , kameras, spiegu lietas vai dažādus interesantus sīkrīkus vai must-have lietas.

Honkongas elektronikas gadatirgus forši-mānijas apmeklējumsizstāde Honkongas cool-mania mediju līderu uzņēmums

Mūsu izpilddirektors Mário lielajā izstādē Honkongā

asiaworld expo mario bruchanik

GADI 2014-2015

Šajos 2014.-2015. gados mēs nolēmām sertificēties ar ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmu . Lai vēl vairāk iemantotu klientu uzticību, nolēmām ieviest ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmu un kartēt visus procesus no pasūtījumu saņemšanas līdz preču nosūtīšanai, sūdzību iesniegšanas kārtību utt. Visi procesi mūsu uzņēmumā tiek rūpīgi uzraudzīti un ir savas precīzās procedūras to risināšanai. Tas noteikti ir solis , lai palielinātu mūsu uzņēmuma konkurētspēju un uzticamību arī starptautiskajā arēnā.

iso 9001 sertifikāts media leaders sro

GADI 2016-2018

2016.–2018. gads mums bija izšķirošie gadi, veidojot pilnīgi jaunu Cool-mania vietni , pievienojot daudzas funkcijas un paplašinot valodu versijas līdz 20 (šobrīd mums ir līdz 38). Mēs koncentrējāmies arī uz jaunu produktu pievienošanu, no kuriem tobrīd mums jau bija aptuveni 2000 (šobrīd vairāk nekā 5000). Jauni produkti no dažādām kategorijām , piemēram, auto moto sadaļa, kurā esam ieguvuši sadarbību ar augstas kvalitātes kameru un atpakaļgaitas sistēmu piegādātājiem. Ir paplašinājusies arī spiegu produktu, sīkrīku, obligāto un pat ballīšu preču kategorija. Mēs pievienojām jaunu skaistumkopšanas un brīvdabas kategoriju, kas nekavējoties atrada savus cienītājus.

cool-mania jauns mājas lapas izskats

2019. GADS

2019. gads mums bija nozīmīgs gads, lai pārceltos uz jaunām telpām. Nonācām līdz stadijai, kad mums vairs nebija, kur uzglabāt preces no mūsu piegādātājiem un burtiski bija jāpārvācas uz jaunām, savām telpām. Pieaudzis ne tikai mūsu preču klāsts, bet arī mūsu 8 foršo-maniaku komanda :) Tā nu nācās meklēt lielākas telpas. Un tā mēs devāmies apskatīt jauno noliktavu ar birojiem un iepakošanas telpu, kur varējām iedomāties savu turpmāko darbību un mums tas izdevās:) Galu galā spriediet paši.

ekskursija pa jaunajām cool-mania telpām

Oriģinālais piedāvājums - izstāžu zāles vizualizācija

Sākumā tā bija tikai tukša vieta , bet ar lielām darbības iespējām un, tā kā darbā pavadām daudz laika, nācās domāt arī par to, kā pielāgot un saskaņot e-veikala darbību ar komforta apstākļiem. cilvēki, kas tur strādā, kā arī klienti, kuri ieradīsies apskatīt un iegādāties preces klātienē. Tā mēs sagatavojām sākotnējo vizualizāciju , kā izskatīsies darba telpas, noliktava, biroji, sociālās telpas, virtuve un izstāžu zāle , kas kalpos ne tikai kā ieejas zona klientiem, bet arī kā mūsu produktu prezentācija. Tātad mums bija vīzija un gatavošanās rekonstrukcijai varēja sākties.

vizuālā dizaina izstāžu zāles cool-mania mediju līderi

Un mēs sākām atjaunot...

Pirmkārt, sāka pārveidot iekšējās telpas, biroju starpsienas, izstāžu zāli, noliktavu utt . Paralēli nācās nodarboties ar elektroinstalācijas, gaisa kondicionēšanas, rekuperācijas, flīžu, ietvju, sanitāro mezglu ierīkošanu u.c.. Vēlāk pienāca laiks sagatavot noliktavas laukumus, sakraut plauktus precēm divos stāvos. Turklāt biroji tika iekārtoti no biroja galdiem un krēsliem, caur datoriem, printeriem, telefoniem, biroja piederumiem līdz pildspalvām uz galdiem :)

jauno cool-mania telpu pārbūvemediju līderu noliktavas sagatavošananoliktavas zonas sagatavošana coolmania

Neaizmirsām arī par telpu reklāmu...

Un tas viss notika, saglabājot e-veikala ikdienas funkcionēšanu vecajās telpās, jo mums bija jāuztur vienmērīga pasūtījumu un preču piegāde mūsu klientiem. Nevarējām palaist garām ārtelpu pārveidošanu, reklāmas foliju uzlīmēšanu, lai cilvēki mūs atrastu jaunajā adresē :)

telpu vēsmānijas apmetums

Un visbeidzot uzņēmuma un noliktavas pārvietošana uz jaunām telpām

Un tas bija totāls haoss, jo e-veikala darbība jaunās telpās bija jāpielāgo pārvietošanai (aktīvākajā Ziemassvētku sezonā) un tajā pašā laikā tūkstošiem preču nešanai un preču šķirošanai un uzglabāšanai. plaukti bija jāsaskaņo, un tas viss līdztekus normālai e-veikala darbībai un pasūtījumu apstrādei , kas likās neiespējami, bet ar to arī izdevās :)

Cool-Mania uzņēmums ievācaskorporatīvo telpu pārvietošana coolmaniacool-mania preču krājumu papildināšana
noliktavas telpas mediju vadītājiuzņēmuma ziņojumu dēlis cool-mania mediju vadītāji

Mēs to izdarījām! Kompānija ir pārcēlusies, lieliski svētki un ejam uz to :)

svinību kompānijas cool-mania mediju vadītāji

GADI 2020 — līdz šim brīdim

Un šādi izskatās mūsu uzņēmums šodien , kad jūs mūs apmeklējat:) Mums tas izdevās, neskatoties uz ļoti sarežģīto periodu, kad 2020. gadā iestājās Covid-19 sliktais laiks, kas lika mūsu uzņēmumam slēgt darbību uz dažām nedēļām un tas tiešām bija jūtama kopējo pasūtījumu skaitā.
Mēs cīnījāmies tāpat kā visi citi, cerējām uz labāku rītdienu un pastāvīgi centāmies virzīties uz priekšu un piedāvāt jums jaunus un jaunus produktus un uzlabojumus.

jaunas coolmania salona telpasmediju līderi cool-mania showroomcool-mania produktu vitrīnas

COOL MANIA preču zīmes ® reģistrācija tagad ir oficiāla...

cool-mania preču zīmes reģistrācija

Esam kopā ar jums kopš 2010. gada :)

cool-mania komandas foto mediju vadītāji

Un mēs ticam, ka kopā ar jums mūs sagaida vēl daudzi gadi...