Piepūšamā baseina rotaļlieta Gulbis XXL

Kods: 201-003
86,90 U$ 75,90 U$ Cena bez PVN: 63,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Piepūšamā baseina rotaļlieta Gulbis XXL, kas būs lieliska sastāvdaļa ikvienā izklaidē baseinā vai brīvdienās. Piepūšamās baseina rotaļlietas bērniem un pieaugušajiem peldēšanai ūdenī līdz jūrai vai baseinam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Piepūšamā baseina rotaļlieta Gulbis XXL, kas būs lieliska sastāvdaļa ikvienā izklaidē baseinā vai brīvdienās. Aizmirstiet par klasisku, neuzkrītošu piepūšamo paliktni un šoreiz paņemiet ekskluzīvu gabalu , ar kuru karstajos vasaras mēnešos izbaudīsiet lielisku izklaidi ūdenī . Vai dodaties atpūsties pie jūras vai ezera? Neaizmirstiet paņemt līdzi šo stilīgo piepūšamo paliktni , lai pievērstu uzmanību, bet galvenokārt jūs piedzīvosiet smaidošas situācijas un neaizmirstamus piedzīvojumus ģimenes un draugu lokā. Kad izklaidēties, ja ne vasaras brīvlaikā? Piepūšamā paliktņa milzīgie izmēri un oriģinālais dizains nodrošina, ka jūs būsiet uzmanības centrā katrā ūdens ballītē. Pārsteidzošs piepūšamais gulbis, kas patiks jums un jūsu draugiem.

Piepūšamās baseina rotaļlietas bērniem un pieaugušajiem peldēšanai ūdenī vai nu uz jūru, vai uz baseinu - milzīgi stilīgi piepūšamie paliktņi. Izbaudi vasaru lieliskā stilā!

XXL piepūšamais gulbis

Izveidojiet unikālu estētisku un jautru atmosfēru mājās ar milzīgo peldošo dzīvnieku savā baseinā. Pateicoties lielajam izmēram , piepūšamais paliktnis piedāvā pietiekami daudz vietas diviem pieaugušajiem, lai kopā ar partneri varētu baudīt atpūtu, sauļoties un ūdens priekus. Piepūšamais paliktnis ir piemērots laika pavadīšanai baseinā, ezerā, pludmalē vai dārzā kā zvilnis. XXL piepūšamie paliktņi ir atraduši savu vietu arī slavenību pasaulē, kur tie ir ļoti iecienīti un populāri, jo tie ir īstās izklaides garantija. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC materiāla, un tajos ir divi viegli satverami rokturi manipulācijām un netraucētai braukšanai pa ūdeni.

piepūšamais baltais gulbis

E-veikalā pie mums ir pieejami vairāki šo jautro piepūšamo modeļu modeļi, tāpēc Jums ir unikāla iespēja izvēlēties piemērotāko un izbaudīt vasaru lieliskā stilā.

Specifikācijas — piepūšamais baltais gulbis:

  • Materiāls: augstas kvalitātes PVC
  • Izmēri: garums 1,7 m, platums 1,3 m, augstums 1 m
  • Svars: 2 kg

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma