LED ballīšu brilles ar savu ritināmo tekstu

Kods: 27-027
218,90 U$ Cena bez PVN: 182,41 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED ballīšu brilles ar pašu ritināmu tekstu — rakstiet savu ziņu! Ieprogrammējiet savu tekstu pēc sava noskaņojuma vai izvēlieties kādu no daudzām iepriekš iestatītām animācijām.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED ballīšu brilles ar savu ritināmo tekstu - Raksti savu ziņu!! Ieprogrammējiet savu tekstu pēc sava noskaņojuma vai izvēlieties kādu no dažādām iepriekš iestatītām animācijām. Šīm programmējamām LED ballīšu brillēm (balta LED) ir sava programmatūra. 400mAh Li-on akumulatora darbības laiks ir līdz 4-5 stundām atkarībā no izvēlētā spilgtuma un dizaina. Brilles tiek uzlādētas, izmantojot USB kabeli (iekļauti nepieciešamie kabeļi).

Vai jūtaties lieliski? Uzraksti pareizo tekstu un tici, ka būsi uzmanības centrā, lai kur arī atrastos! Ar šīm programmējamajām LED brillēm jūs pievērsīsiet visu uzmanību. Tie ir labākais veids, kā pievērst uzmanību ballītēs, koncertos vai diskotēkā.

LED programmējamās brilles

Varat izveidot savus ziņojumus, izmantojot gaismas diodes briļļu priekšpusē, vai izvēlēties no dažādām animācijām. Jebkurš dators ar USB portu var tikt izmantots, lai augšupielādētu jaunus ziņojumus un dizainus.

LED brillēm ir ar Arduino saderīga ķēde, kas iebūvēta briļļu labajā kājiņā, un uzlādējamais akumulators ir iebūvēts kreisajā kājiņā. Izmantojot iekļauto programmatūru Arduino IDE, varat viegli mainīt ritināmās īsziņas uz to, ko vēlaties. Mēs strādājam arī pie viegli lietojamas programmas, kas palīdz iesācējiem izstrādāt savus animētos modeļus.

LED brilles ir izgatavotas no PCB (drukātās shēmas plates), kas nodrošina unikālu izskatu un ērtu piekļuvi elektroniskajiem eksperimentētājiem. Tas nozīmē, ka brilles jātur tālāk no metāla priekšmetiem, piemēram, atslēgām un rotaslietām, kas var radīt īssavienojumu elektronikā. Ja tie nonāk saskarē ar ūdeni vai šķidrumu, tiem pirms nākamās lietošanas reizes jābūt pilnībā nožuvušiem. Tās ir arī tikpat trauslas kā jebkuras citas elektroniskas ierīces, tāpēc, rīkojoties ar tām, jābūt uzmanīgiem.

Visas LED briļļu plastmasas daļas ir izgatavotas, izmantojot drukāto RepRap 3D tehnoloģiju.

Tehniskās specifikācijas:

  • 166 gaismas diodes
  • 256 LED spilgtuma kontroles līmeņi
  • 400 mAh litija akumulators
  • Uzlāde, izmantojot USB kabeli
  • Iebūvēts USB RS232 pārveidotājs

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma