RGB LED ballīšu brilles ar dažādām animācijām

Kods: 27-029
196,90 U$ Cena bez PVN: 164,09 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

RGB LED ballīšu brilles ar dažādām animācijām — programmējamas LED šova brilles ar 68 pilnkrāsu pikseļiem. Jūs kļūsiet par staigājošu gaismas šovu.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

RGB LED ballīšu brilles ar dažādām animācijām - programmējamas LED šova brilles ar 68 pilnkrāsu pikseļiem. Ja vēlaties būt uzmanības centrā un visur izcelties, vienkārši ticiet, ka šīs brilles būs jūsu labākā izvēle. Varat izvēlēties no milzīgā daudzuma animāciju, kas tiks parādītas uz jūsu RGB brillēm.

Ikdienā varat mainīt krāsu animāciju, un ar to joprojām būs daudz jautrības. Tie ir labākais veids, kā piesaistīt uzmanību ballītēs, koncertos vai diskotēkā. RGB LED ballīšu brillēm nav iebūvēta baterija. Lai to izmantotu, ir jāpievieno ārējais lādētājs kā papildu piederumi.

RGB LED brilles ir programmējamas brilles ar 68 pilnkrāsu pikseļiem priekšpusē. Gaismas diodes var parādīt dažādas krāsas , sajaucot sarkanās, zaļās un zilās krāsas līmeņus. Kā arī LED ekrāns datorā vai telefonā. Integrētais mikrokontrolleris Arduino kontrolē katra pikseļa krāsu, lai parādītu dažādas krāsainas animācijas. Lai gan gaismas diodes ir spilgtas no ārpuses, patiešām spilgtas... tās ir gandrīz neredzamas no iekšpuses. Jūs varat diezgan viegli redzēt cauri briļļu spraugām.

Brīdinājums: valkājot šīs brilles, jūs būsiet uzmanības centrā! Nav iespējams nepamanīt brilles, un jūs uzreiz iegūstat kontaktu ar cilvēkiem. Jūs kļūsiet par staigājošu gaismas šovu un cilvēkiem, ar kuriem jūs atturēsit runāt ar jums.

Ko tu dabūsi? Jūs saņemsiet LED paneli ar 68 pilnkrāsu pikseļiem, vadības paneli, rezerves "hacker" plati savas shēmas pievienošanai un uzstādīšanas komplektu, kas nepieciešams rāmja montāžai + mazā sešstūra uzgriežņu atslēga. Jūs iegūsit arī īpašu plānu kabeli savienošanai ar strāvas avotu. USB kabelis ir ļoti plāns, lai nodrošinātu optimālu valkājamību.

RGB LED brilles

RGB brilles ir izgatavotas tikai no rūpīgi izstrādātām iespiedshēmu platēm. Parasti PCB (drukātās shēmas plate) ir paslēpta slēgtā telpā, taču mēs izmantojām 3D modelēšanu un precīzas ražošanas metodes, lai izveidotu ļoti spēcīgu puzles struktūru. Tās ir salocītas un atlocītas tāpat kā pašreizējās saulesbrilles. Visi elektroniskie komponenti ir pakļauti. Mēs iesakām būt uzmanīgiem, lai nenokristu tieši uz zemes un neiekristu ūdenī.

RGB brilles komplektā ietilpst elektroniski komponenti, pilnībā samontēti, bet nepieciešama mehāniska uzstādīšana (bez lodēšanas). Jums ir jāsaliek kopā vairākas detaļas (tas ir diezgan jautri, un tas aizņem apmēram 15 minūtes), uzstādiet astoņas skrūves un pievienojiet kabeli. Iepakojumā ir sešstūra uzgriežņu atslēga, jums ir nepieciešams arī mazs Phillips skrūvgriezis, mazas knaibles vai pincete un drošības vītne vai līme.

Enerģijas avots. Atšķirībā no vienkrāsainām LED Matrix brillēm, RGB brillēm ir iebūvēts akumulators. Prasa daudz vairāk enerģijas, tāpēc nolēmām iekļaut plānu USB barošanas kabeli, ko var pieslēgt plašam portatīvo USB uzlādējamo bateriju klāstam (var iegādāties mūsu e-veikalā kā papildpiederumu).

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma