Mobilā telefona statīvs + turētājs - statīvs Octopus (elastīgas gumijas rokas)

Kods: 71-055
38,50 U$ Cena bez PVN: 32,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Mobilā telefona statīvs + turētājs - statīvs Octopus (elastīgās gumijas rokas) ir piemērots kā elastīgs mobilā telefona statīvs "viedtālruņu" laikmetā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mobilā telefona statīvs + turētājs - statīvs Octopus (elastīgās gumijas rokas) ir piemērots kā elastīgs mobilā telefona statīvs "viedtālruņu" laikmetā. Mēs vairs neizmantojam tālruņus tikai zvanīšanai un ziņu rakstīšanai. Mobilais tālrunis ir kļuvis par daudzfunkcionālu ierīci, ar kuru mēs varam fotografēt, ierakstīt video vai straumēt - un šī trfipod izmantošana ievērojami atvieglos darbu ar mobilo tālruni. Astoņkāja statīvs ļauj iemūžināt skaistākos video un fotoattēlus, izmantojot viedtālruni . Pateicoties tālvadības pultij, varat uzņemt fotoattēlus vai video, nepieskaroties tālrunim. To var izmantot arī kā mobilā tālruņa galda turētāju, lai ērtāk tērzēt vai sazvanītos ar draugiem un ģimeni. Piemērots kā elastīgs selfiju statīvs mobilajiem telefoniem

Pateicoties cietajiem elastīgajiem satvērējiem, mobilā telefona statīvu var piestiprināt pie dažādiem priekšmetiem vai virsmām.

elastīgs mobilā telefona turētājs fotografēšanai

Cietie gumijas satvērēji ir pietiekami elastīgi un var tikt piestiprināti gandrīz pie jebkuras virsmas jebkuros laika apstākļos. Pateicoties netradicionālajiem leņķiem un netradicionālajam izvietojumam, mobilais foto statīvs ļauj izveidot oriģinālus attēlus un video, tādējādi atšķirot savu darbu no citu darbiem. Universālais turētājs garantē, ka pie statīva var piestiprināt lielāko daļu viedtālruņu vai mini kameru. Statīvam ir arī statīva savienojuma skrūve, tāpēc tam ir iespējams piestiprināt kameru.

plus Izturīgs
plus Viegli
plus Kompakts
plus Ideāli piemērots ceļojumiem un brīvdienām

Īpašības

Materiāls: Gumija, ABS
Svars: 325 g
Izmēri: 28,5 x 5 x 5 cm

Iepakojuma saturs

1x astoņkāja statīvs
1x tālvadības pults
1x viedtālruņa stiprinājums

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma