Mobilais statīvs SELFIE + viedā sejas izsekošana (360°)

Kods: 71-052
42,90 U$ 31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Mobilais statīvs SELFIE + viedā sejas izsekošana (360°) - ir ideāls mobilā telefona statīvs + turētājs, piemērots ikvienam radošam cilvēkam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mobilais statīvs SELFIE + viedā sejas izsekošana (360°) - ir ideāls mobilā telefona statīvs + turētājs, piemērots ikvienam mūsdienu radošam cilvēkam. Izklaide, informācija, kultūra – tas viss pārceļas uz tiešsaistes telpu un šī satura veidošana vairs neaprobežojas tikai ar atlasītām personām. Multivides saturu var izveidot patiešām ikviens, un turētājs Follow me ievērojami atvieglos šo darbību. Statīvs iPhone vai Android ierīcēm ir piemērots video ierakstīšanai, zvanīšanai, Instagram vai YouTube izveidei. Vai jums patīk uzņemt selfiju? Nav problēmu – pateicoties jūsu sejas izsekošanai, ierīce kalpos arī kā parocīgs SELFIE statīvs.

Mobilais statīvs izsekos katru jūsu soli, pateicoties sejas izsekošanas tehnoloģijai. Varat to izmantot arī kā SELFIE statīvu.

viedais mobilā telefona turētājs

Mobilo tālruņu rakstāmgalda statīvs var uzraudzīt lietotāju, izsekojot viņa sejai, izmantojot rotējošu galvu (360 grādi). Mobilo tālruņu statīvi ar šo funkciju ir lieliski piemēroti video žurnāliem, FaceTime, TikTok vai veidošanai daudzās citās tiešsaistes platformās . Pateicoties tam, jūs varat bez piepūles izveidot fotoattēlus vai videoklipus savā viedtālrunī. Mobilā telefona turētāju var ērti savienot ar statīvu , izmantojot Bluetooth un pieejamo aplikāciju . Lietojumprogramma ietver arī vairākus režīmus un filtrus, lai nodrošinātu vislabāko un vienkāršāko lietotāja pieredzi.

Tālruņa statīvs ļauj ērti straumēt vai izveidot video un īsas skices.

Tik Tokyoutube

Pateicoties regulējamam stiprinājumam, tas ir piemērots lielākajai daļai viedtālruņu , kā arī ir iespējams iestatīt vēlamo fotografēšanas leņķi. Tālruņa statīvā ir statīva vītne , kas atrodas apakšā, kas padara tā lietošanu vēl efektīvāku un daudzpusīgāku. Mobilā telefona statīvs burtiski atbrīvo rokas, pateicoties izsekošanas funkcijai vienmēr būsiet kadrā, neturot telefonu rokās un tādējādi kadrā izskatīsieties dabiskāk - kas ir lieliska funkcija straumējot vai veidojot dažādus video . Varat to izmantot arī videozvanam ar ģimenes draugiem vai tiešsaistes biznesa sanāksmēm.

Iespējas:

Materiāls: ABS
Izmēri: 9,3 x 9,3 x 16,5 cm
Svars: 160 g
Barošana: 3xAA baterijas (nav iekļautas)

Iepakojuma saturs:

1x Follow Me Pod
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma