Neredzama aizsardzība viedtālrunim — komplekts 2 vienā Nano GlassX + SprayGard

Kods: 71-002
53,90 U$ 24,20 U$ Cena bez PVN: 20,16 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Neredzama aizsardzība viedtālrunim — komplekts 2 vienā Nano GlassX + SprayGard. Unikāla aizsardzība jūsu viedtālrunim, viedpulkstenim, planšetdatoram vai piezīmjdatoram.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Neredzama aizsardzība viedtālrunim — komplekts 2 vienā Nano GlassX + SprayGard. Unikāla aizsardzība jūsu viedtālrunim, viedpulkstenim, planšetdatoram vai piezīmjdatoram. Tas ir neticami, taču šo apbrīnojamo ekrāna un displeja pārklājumu nevar sagriezt, saskrāpēt vai salauzt ar āmuru, tas ir izgatavots, izmantojot augsto tehnoloģiju nanotehnoloģiju . Tas ir izturīgs un skaisti tīrs, pat izcili pulēts, tāpēc uz displeja nepaliek nevēlami traipi vai pirkstu nospiedumi.

Nano GlassX tīrā šķidrā stikla aizsargs ir paredzēts kā vienīgais nepieciešamais ekrāns. GlassX ir vienīgais īstais aizsargājošais šķidrais stikls tirgū. Mūsu šķidrais stikls sastāv no gandrīz tīra silīcija dioksīda; kas ir normāls savienojums, kas atrodams stiklā, kas iegūts no kvarca smiltīm.

SprayGard ir dzidrs šķidrs šķīdums, izturīgs un aizsargā stikla virsmas no traipiem, skrāpējumiem. Ar vienu vienkāršu pielietojumu mūsu revolucionārais risinājums nodrošina izcilu aizsardzību, kas saglabā stikla virsmas tīrākas ilgāk.

Neredzama aizsardzība viedtālrunim GlassX

Pirms pieteikšanās rūpīgi izlasiet instrukcijas. Aizsardzība līdz 3 mobilajiem tālruņiem.
PIEZĪME: lietošanai iekštelpās, vidē, kurā nav putekļu. Lietošanas laikā nesajauciet mikrošķiedras audumus.

Vispirms uzklājiet GlassX

Uzvelciet aizsargcimdus. Notīriet virsmu ar spirta salveti un noslaukiet visus traipus ar BALTU mikrošķiedras drānu.

1. Uzmanīgi piliniet 6-8 pilienus uz ekrāna virsmas (pirms lietošanas sakratiet ampulu), izvairieties no austiņu, skaļruņu un pogu zonas. Pēc tam ievietojiet ampulu turētājā uz iepakojuma, lai novērstu izšļakstīšanos.

2. Izmantojiet pirmo MELNO mikrošķiedras lupatiņu un vienmērīgi izklājiet šķīdumu pa visu ekrānu. Ekrāns kļūst ļoti lipīgs, bet jūs turpināt ar apļveida kustībām ar melnu drānu uz ekrāna, līdz virsma ir tīra.

3. Kad virsma ir tīra, izmantojiet karsto fēnu 10 līdz 15 centimetru attālumā no ierīces un žāvējiet to ar apļveida kustībām 90 sekundes. Pirms turpmākas manipulācijas pagaidiet, līdz ierīce pilnībā atdziest.

Atkārtojiet 1. līdz 3. darbību, lai uzklātu otru GlassX pārklājumu, un izmantojiet otru MELNU mikrošķiedras drānu 2. darbībai.

PIEZĪME: jebkuru atlikušo šķīdumu var izmantot, lai uzklātu papildu slāņus.

Pēc tam uzklājiet Spraygard

1. Uzklājiet 4 līdz 7 Spraygard aerosolus uz ierīces ekrāna vai līdz ekrāns ir pilnībā nosegts (pirms lietošanas ampulu sakratiet). Izvairieties no austiņu, skaļruņu un pogu šļakatām.

2. Uzgaidiet 1 minūti, līdz šķīdums iztvaiko, un tad maigi pulējiet ar MELNU mikrošķiedras lupatiņu, līdz virsma ir dzidra.

3. Kad virsma ir tīra, izmantojiet fēnu ar augstu temperatūru 10 līdz 15 cm attālumā no virsmas ar apļveida kustībām 90 sekundes. Pirms turpmākas manipulācijas pagaidiet, līdz ierīce pilnībā atdziest.

Atkārtojiet soļus no 1 līdz 3 otrajam Spraygard slānim. Vienmēr izmantojiet jaunu tīru MELNU mikrošķiedras lupatiņu.

PIEZĪME: jebkuru atlikušo šķīdumu var izmantot, lai uzklātu papildu slāņus.

Uzgaidiet 6 stundas, līdz pārklājums pilnībā sacietē, kamēr ierīci var lietot kā parasti. Sacietēšanas laikā izvairieties no virsmas pakļaut ūdens iedarbībai.

Lai nodrošinātu labāku veiktspēju, atkārtoti injicējiet Spraygard pēc 6 mēnešiem (atkārtoti uzklājiet, kad stikla gludums izzūd un tīrīšana kļūst grūtāka). Nelaimes gadījumi notiek ļoti bieži un aprīkojums var tikt bojāts dažādos veidos, piemēram, krītot. Tāpēc mēs iesakām izmantot aizsargmaciņu, lai nodrošinātu, ka ierīce ir pilnībā aizsargāta.

Saderīgas ierīces
savietojams ar viedtālruni, viedpulksteni, planšetdatoru, klēpjdatoru

Produkta īpašības

9H laboratorijas sertificēts, izturīgs pret skrāpējumiem
Izturīgs pret lūzumiem, skrāpējumiem, griešanu
HD skaidrība
Gluda virsma
Notīriet šķidro stiklu
Šķīduma uzklāšana ar apļveida kustībām
Neredzama ekrāna aizsardzība
Tas aizsargā līdz 3 mobilajiem tālruņiem

Iepakojuma saturs:

1x GlassX
1x SprayGard
6x mikrošķiedras lupatiņas (4 melnas, 2 baltas)
2x spirta salvetes
1x cimdi

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma