Cukurvates gatavošanas iekārta — Nostalgia RETRO konfekšu diegu mašīna

Kods: 11-544
64,90 U$ 49,50 U$ Cena bez PVN: 41,25 U$
izpārdots Atvainojiet, bet šis produkts ir izpārdots. Šis produkts vairs nav pieejams.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards

Cukurvates gatavošanas mašīna - Nostalgia RETRO konfekšu diegu mašīna mājās. Ar cukura vates automātu jūs varat baudīt vati kā atrakciju parkā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Kokvilnas konfekšu gatavošanas mašīna - Nostalgia RETRO konfekšu diegu mašīna mājās. Ar cukura vates automātu varat baudīt vati kā atrakciju parkā vai citos svētkos. Ar kompaktu mašīnu, kurai ir nostalģisks retro dizains un kuru ir ļoti viegli lietot , varat pagatavot kokvilnas konfektes ērti savās mājās. Šis neaizstājamais kokvilnas konfekšu veidotājs būs labākais acu piesaistītājs bērnu dzimšanas dienās un vasaras ballītēs.

Kokvilnas konfekšu automāts mājām retro dizainā - kokvilnas konfekšu mašīna

Cukurvates pagatavošana nemaksā daudz, taču jūsu bērniem tās ir vērtīgākas, nekā jūs domājat. Bērni to izbauda, ​​apmeklējot zoodārzu, atrakciju parkus vai festivālu. Ja vēlaties ģimenes svinības vai bērnu dzimšanas dienas svinības padarīt patīkamākas ar cukura vati, iegādājieties šo vates konfekšu veidotāju savām mājām.

cukura konfekšu mašīna kokvilnas retro stilā

Retro kokvilnas konfekšu veidotāja dizains

Papildus iespējai pagatavot cukura vati, izgatavotājs no pirmā acu uzmetiena pārsteigs ar savu izskatu, it kā tas būtu atgriezies no 50. gadiem. Ar to var pagatavot vati gan no granulētā cukura, gan no dažādām konfektēm. Tas nodrošinās jums krāsainu, dzīvespriecīgu vati. Turklāt ražošana ir jautra, un jūs ar to iepriecināsiet bērnus.

kokvilnas konfekšu mašīna

Vienkārša vates ražošana

Cukurvates automāts ir ļoti viegli lietojams. Vienkārši pievienojiet cukuru, ieslēdziet mašīnu un pēc cukura šķiedru veidošanās aptiniet tās ap koka irbulīšiem. Ja vēlaties vates konfektes krāsu, vienkārši pievienojiet dažus pilienus pārtikas krāsvielas.

Cukurvates mašīna retro dizains

Viegla tīrīšana un uzglabāšana

Iekārta ir ļoti kompakta un to var izjaukt , tāpēc to ir viegli tīrīt un tā aizņem minimālu vietu. Komplektā ietilpst cukura mērglāze. Ja vēlaties pagatavot vates konfekti dažu minūšu laikā un iepriecināt savus bērnus, vates automāts jūs noteikti patīkami pārsteigs.

Specifikācija:

  • To ir viegli tīrīt
  • Komplektā ar ES adapteri
  • Materiāls: ABS
  • Izmēri: Ø 31 x 25 cm
  • Svars: 1,17 kg

Iepakojuma saturs:
1x vates konfekšu automāts

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma