Pašmaisīšanas krūze - automātiski sajaucama kafijas krūze (magnētiska)

Kods: 11-388
28,60 U$ 16,50 U$ Cena bez PVN: 13,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Pašmaisīšanas krūze - automātiski sajaucama kafijas krūze (magnētiska), kas darbojas ar baterijām, izgatavota no nerūsējošā tērauda, ​​izturīga un droša lietošanā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pašmaisīšanas krūze - automātiski sajaucama kafijas krūze (magnētiska), kas darbojas ar baterijām, izgatavota no nerūsējošā tērauda, ​​izturīga un droša lietošanā, viegli lietojama un kopjama. Vai jūs bieži ceļojat? Vai vēlaties jebkurā vietā baudīt savu iecienītāko dzērienu? Vienkārši pagatavo kafiju vai tēju – pievieno cukuru, un maisīšanai nevajadzēs ne tējkaroti. Neatkarīgi no tā, vai jūsu dzēriens ir pārāk karsts vai jums nav pie rokas karotes - vienkārši nospiediet pogu uz krūzes, lai sajauktu dzērienu.

Automātiskā maisīšanas krūze atvieglos jebkura dzēriena lietošanu. Piemērots arī mājās vai vasarnīcā, iekštelpās un ārā. Ideāls dāvanu padoms ikvienam . Lieliska krūze ar automātisko jaukšanu kafijas cienītājiem vai tiem, kas vēl steidzas un vēl ir aizņemti. Šī kafijas krūze noteikti ietaupīs jūsu laiku un pūles.

Pašmaisošā krūze uzreiz bez problēmām sajauc jūsu iecienītāko dzērienu.

auto magnētiskā krūze pašmaisīšanās - krūze kafijai


Jūs noteikti novērtēsiet vienkāršo, bet stilīgo izskatu. Krūzei (iekļauta komplektācijā) varat arī uzlikt vāciņu, lai vienmēr varētu baudīt karstu kafiju. Vāks arī neļauj jūsu dzērieniem izšļakstīties. Pat ja tas ir karsts vai auksts dzēriens, šī krūze ir radīta tieši tam. Izbaudiet pienu, šokolādes dzērienus un augļu sulas vai šķīstošo zupu ar šo krūzi un ļaujiet tai sajaukties jūsu vietā. Nerūsējošā tērauda kafijas krūzi var izmantot kā parastu dzeramo krūzi, ja jums nav nepieciešama sajaukšanas funkcija. To ir arī viegli mazgāt, taču neizmantojiet trauku mazgājamo mašīnu vai netīriet, pilnībā iegremdējot to ūdenī.

Maisāma krūze lieliski piemērota dzērienu cienītājiem - tēja, kafija, piens, kakao dzēriens, karstā šokolāde, šķīstošā zupa.

pašmaisīšanas krūze - maisīšanas krūze

Lai gan šī krūze lieliski izskatās uz jebkura plaukta uz virtuves letes vai kafijas galdiņa, tās galvenais uzdevums ir atvieglot darbu. Šis virtuves piederums darbojas vairāk nekā parasta kafijas krūze ar pašmaisīšanu un darbojas viegli un ērti. Vienkārši nospiediet pašmaisīšanās pogu uz krūzes, un dzenskrūve apakšā griežas un sajauc sastāvdaļas līdz putām. Vai jums nepatīk auksta kafija? Nav problēmu, šī krūze ir nerūsējošā tērauda un ilgstoši saglabās dzēriena temperatūru pat ziemā.

Iespējas:

Pašmaisīšanās krūze, pietiek ar 2x AAA baterijām
Nav nepieciešama maisīšanas karote
Izturīgs un drošs lietošanā
Tam ir hermētisks vāks ar nelielu caurumu dzeršanai
Mazgāt tikai ar rokām, nav piemērots trauku mazgājamā mašīnā vai mikroviļņu krāsnī
Viegli tīrāms. Vienkārši piepildiet ar mazgāšanas līdzekli un ūdeni un pēc tam nospiediet pogu

Tehniskās specifikācijas:

Materiāls: ABS, nerūsējošais metāls (drošs pārtikas materiāls)
Izmēri: 12 x Ø 9 cm
Svars: 235 g
Tilpums: 350 ml
Baterijas: 2xAAA (nav iekļautas)

Iepakojuma saturs:

1 x pašmaisīšanās krūze

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma