Grinča maska un cimdi - grinča reālistiskā sejas maska (latekss / silikons) Ziemassvētkiem

Kods: 88-313
42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Grinča maska un cimdi - grinča reālistiska sejas maska (latekss / silikons) Ziemassvētkiem bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Labākais grinča kostīms.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Grinča maska un cimdi - grinča reālistiska sejas maska (latekss / silikons) Ziemassvētkiem bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Labākais grinča kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un nāsi ir ērti un elpojoši.

GRINCH - sejas maska ar cimdiem

sejas maska ar cimdiem - Grinčs

Helovīna maskas bērniem un pieaugušajiem

Grinča maska ir lieliska izvēle tiem, kam patīk Ziemassvētku stāsti ar nelielu ekscentriskumu un komiski draudīgu dabu. Maska ļauj pārvērsties par Grinču, zaļu būtni ar bumbiņas lielumu, kas mēģina nozagt Ziemassvētkus. Ar šo masku jūs izskatīsieties komiski viltīgi un smieklīgi, kas noteikti radīs smaidu sejā ikvienam, kas jūs ierauga. Tātad, ja vēlaties jebkurā pasākumā ienest trakuma un Ziemassvētku atmosfēru, Grinča maska ir īstā izvēle.

Šī lateksa maska Grinča formā tāpēc ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu Grinch maskas vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā, tās ir īstais ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

grinča maska un cimdi silikona lateksts reālistiski

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas)   tie tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošiem filmu monstriem.

grinča maska ar cimdiem

Iepakojuma saturs:

1x Grinča maska ar cimdiem

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma