Helovīna kostīmi - kails vīrietis

Kods: 91-006
64,90 U$ Cena bez PVN: 54,09 U$
izpārdots Atvainojiet, bet šis produkts ir izpārdots. Šis produkts vairs nav pieejams.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards

Helovīna kostīmi - Kailam vīrietim labākais karnevāla kostīms, kuru varat iegādāties. Kails vīrietis - īsts morph uzvalks, vai tiešām kails vīrietis?

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Helovīna kostīmi - Kailam vīrietim labākais karnevāla kostīms, kuru varat iegādāties. Kails vīrietis - īsts morph uzvalks, vai tiešām kails vīrietis? Kļūsti par citu cilvēku un izklaidē sevi un citus. Tas ir, kā valkāt kāda cita ādu! Jaunā drukas tehnoloģija ar augstu izšķirtspēju rada visreālāko kostīmu tirgū. Tā ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam.

Carnival Morph tērpi, kas ir vislabākie Helovīnam, karnevālam, diskotēkai, klubā, ballītē vai festivālā ir vispiemērotākais ieguldījums jums, ja vēlaties pievērst uzmanību un būt īpaši foršs. Piemērota kā īpaša dāvana mīļajiem. Tērpus var iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, jo jūs būsiet uzmanības centrā.

kostym kails vīrietis

Kostīmu karnevāls - dubultas šuves visā kostīma iekšpusē nodrošina ilgu kalpošanas laiku, savukārt divi rāvējslēdzēji ļauj ātri un viegli mainīt un demorfēt. Īpaša materiālu kombinācija nodrošina uzvalkam lielāku pievilcību un 13% spandekss (elastāns) garantē ne tikai lielisku dizainu , bet arī ērtu valkāšanu.

Kostīmi tika rūpīgi izstrādāti, izmantojot mūsu slepeno elastāna maisījumu, kas nozīmē, ka mūsu kostīms jums piestāv labāk, kalpos ilgāk un sagādās jums jautras stundas. Izmantojot tik daudz lielisku rakstu, varat pārveidot savus iecienītākos supervaroņus, pārsteidzošos dzīvniekus un baisos Helovīna monstrus.

Lai iegūtu vairāk informācijas:

Vairāk jautrības, vairāk darbības, vairāk draugu, vairāk stāstu un pieredzes
Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un izturību.

morph karnevāla tērpi galda izmēri

Morph uzvalks neder tik labi kā parastais apģērbs! Lūdzu, uzmanīgi apskatiet mūsu izmēru tabulu, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies pareizo izmēru. Morfa kostīmu izvēle ir atkarīga no auguma, tāpēc neuztraucieties, ja jums ir lielāks vai mazāks kleitas izmērs.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma