Kostīms - Dzelzs vīrs

Kods: 91-002
64,90 U$ Cena bez PVN: 54,09 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Kostīms - Iron Man - mūsu pavisam jaunais morph uzvalks ir labākais Iron Man kostīms, ko varat iegādāties. Pārveidojieties par pasaulē lielāko varoni Tonija Stārka lomā

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Kostīms - Iron Man - mūsu pavisam jaunais morph uzvalks ir labākais Iron Man kostīms, ko varat iegādāties. Pārveidojieties par pasaulē lielāko varoni Tonija Stārka lomā. Un pirmo reizi vēsturē šis licencētais dzelzs vīra kostīms ļauj šaut ar roku atbaidītāju. Carnival Morph tērpi, kas ir vislabākie Helovīnam, karnevālam, diskotēkai, klubā, ballītē vai festivālā ir vispiemērotākais ieguldījums jums, ja vēlaties pievērst uzmanību un būt īpaši foršs. Piemērota kā īpaša dāvana mīļajiem. Tērpus var iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, jo jūs būsiet uzmanības centrā.

Ironman kostīms

Kostīmu karnevāls - dubultas šuves visā kostīma iekšpusē nodrošina ilgu kalpošanas laiku, savukārt divi rāvējslēdzēji ļauj ātri un viegli mainīt un demorfēt. Īpaša materiālu kombinācija nodrošina uzvalkam lielāku pievilcību un 13% spandekss (elastāns) garantē ne tikai lielisku dizainu , bet arī ērtu valkāšanu.

Kostīmi tika rūpīgi izstrādāti, izmantojot mūsu slepeno elastāna maisījumu, kas nozīmē, ka mūsu kostīms jums piestāv labāk, kalpos ilgāk un sagādās jums jautras stundas. Izmantojot tik daudz lielisku rakstu, varat pārveidot savus iecienītākos supervaroņus, pārsteidzošos dzīvniekus un baisos Helovīna monstrus.

Lai iegūtu vairāk informācijas:

Vairāk jautrības, vairāk darbības, vairāk draugu, vairāk stāstu un pieredzes
Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un izturību.

morph karnevāla tērpi galda izmēri

Morph uzvalks neder tik labi kā parastais apģērbs! Lūdzu, uzmanīgi apskatiet mūsu izmēru tabulu, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies pareizo izmēru. Morfa kostīmu izvēle ir atkarīga no auguma, tāpēc neuztraucieties, ja jums ir lielāks vai mazāks kleitas izmērs.

Diskusija par produktu (1)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Fil

Uzvalka izmērs

Filip Daniel atbildēt

Sveiki, vēlos jautāt par izmēru. Esmu 190 cm gara, tāpēc neesmu pārliecināts, vai XL izmērs man vēl derēs? Paldies

Tulkots no: cs
Cool Mania

Kostīms - Dzelzs vīrs

Mario Bruchanik atbildēt

Labdien, jā pēc tabulas jums vajadzētu derēt.

Tulkots no: cs
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma