Morph zirnekļcilvēka kostīms Helovīnam vai karnevālam

Kods: 91-008
64,90 U$ Cena bez PVN: 54,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Morph Spiderman kostīms Helovīnam vai karnevālam ir labākais kostīms, ko varat iegādāties. Vai jau nevari sagaidīt? Apskatiet mūsu ORIGINAL SPIDERMAN MORPH uzvalku.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Morph Spiderman kostīms Helovīnam vai karnevālam ir labākais kostīms, ko varat iegādāties. Vai jau nevari sagaidīt? Apskatiet mūsu ORIGINAL SPIDERMAN MORPH uzvalku. Katrs zēns/vīrietis sapņo par to, kā ir būt par supervaroni, un tagad, pateicoties Apbrīnojamā Zirnekļcilvēka Morfa kostīmam, var izjust, kā ir būt supervaronim ar savu apbrīnojamo spēku, izturību un ātrumu. Šis oficiāli licencētais Amazing Spiderman kostīms ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam.

Carnival Morph tērpi, kas ir vislabākie Helovīnam, karnevālam, diskotēkai, klubā, ballītē vai festivālā ir vispiemērotākais ieguldījums jums, ja vēlaties pievērst uzmanību un būt īpaši foršs. Piemērota kā īpaša dāvana mīļajiem. Tērpus var iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, jo jūs būsiet uzmanības centrā.

Kostīmu karnevāls - dubultas šuves visā kostīma iekšpusē nodrošina ilgu kalpošanas laiku, savukārt divi rāvējslēdzēji ļauj ātri un viegli mainīt un demorfēt. Īpaša materiālu kombinācija nodrošina uzvalkam lielāku pievilcību un 13% spandekss (elastāns) garantē ne tikai lielisku dizainu , bet arī ērtu valkāšanu.

Kostīmi tika rūpīgi izstrādāti, izmantojot mūsu slepeno elastāna maisījumu, kas nozīmē, ka mūsu kostīms jums piestāv labāk, kalpos ilgāk un sagādās jums jautras stundas. Izmantojot tik daudz lielisku rakstu, varat pārveidot savus iecienītākos supervaroņus, pārsteidzošos dzīvniekus un baisos Helovīna monstrus.

Lai iegūtu vairāk informācijas:

Vairāk jautrības, vairāk darbības, vairāk draugu, vairāk stāstu un pieredzes
Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un izturību.

morph karnevāla tērpi galda izmēri

Morph uzvalks neder tik labi kā parastais apģērbs! Lūdzu, uzmanīgi apskatiet mūsu izmēru tabulu, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies pareizo izmēru. Morfa kostīmu izvēle ir atkarīga no auguma, tāpēc neuztraucieties, ja jums ir lielāks vai mazāks kleitas izmērs.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (8)

98%