GSM Pen kļūdu detektors

Kods: 09-002
48,40 U$ Cena bez PVN: 40,34 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Pārdodu GSM Pen kļūdu detektoru par izdevīgu cenu Jūs varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Tā ir pildspalva, kas kalpo kā GSM detektors neatkarīgi no tā, vai jūsu mājās, birojā vai citās vietās atrodas kļūdas vai kāds bezvadu signāls. Šī īpaši izstrādātā pildspalva arī uzzina, vai jūsu mobilais tālrunis nav bojāts. Ja pildspalva uztver apraides signālu, dzeltenā gaismas diode sāks mirgot (spīdēt).

Šī ierīce darbojas visās GSM frekvencēs, tostarp bezvadu kamerās. Jūs varat viegli uzzināt, vai kāds jūsu reģionā runā pa tālruni vai jūsu tālruni kāds manipulē. Mirgošanai ir jābūt nepārtrauktai vismaz 1 minūti vai ilgāk, un ir vairāk pārliecināts, ka caur tālruni tiek sūtīti dati vai audio signāls.

gsm detektors ploštíc pero

GSM pildspalvas detektors , bezvadu ierīce nosaka 900/1200/1300 un 2400/2600/3000MHz frekvences. Atklāj bezvadu signālus 10 metru diapazonā. Jūsu privātums jau ir aizsargāts, nekas jūs nepārsteigs. Pildspalvai ir arī UV gaisma banknošu pārbaudei. Jo vairāk tuvojaties VF signālam, krāsainā gaisma būs spēcīgāka. Pārdodu GSM Pen kļūdu detektoru, kuru varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā par pieņemamu cenu. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.


Specifikācija GSM pildspalvas kļūdu detektors:

1. Akumulators: 4,5 V, izmantojot LR-44 x 3 gab (iekļauts)
2. Detektīva izvade: LED mirgo (lampas krāsas LED)
3. Detective Induction Titul: 100MHz ~ 3GHz (ierīce uztver arī frekvenci zem 900MHz, bet raidītājam jābūt vismaz 200 mA starojuma veiktspējai)
4.Darba patēriņš: 30uA
5.Mirgojošā LED strāva: 1mA
6. Lietošanas instrukcija
7. Detektora izmēri: 146x 10 mm Φ. kompakts izmērs
8.Iepakojuma izmēri: 178x38x18mm kompakts izmērs

!!! Pārdevējs nav atbildīgs par šo produktu ļaunprātīgu izmantošanu nelikumīgiem nolūkiem. Pirms lietošanas svarīgi iepazīties ar nosacījumiem (tiesības, tehniskie noteikumi, paziņojumi u.c.) darbībai ar precēm valstī!!!

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma