Profesionāls pārnēsājams bezvadu spiegu detektors

Kods: 09-034
141,90 U$ Cena bez PVN: 118,25 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Profesionāls pārnēsājams bezvadu spiegu detektors (video un audio) lielisks drošības rīks privātuma un jūsu drošības aizsardzībai

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Profesionāls pārnēsājams bezvadu spiegu detektors (video un audio) lielisks drošības rīks privātuma un jūsu drošības aizsardzībai. Pārliecinieties, ka neviens jūs nevēro, neviens nemēģina iegūt slepenu informāciju, kas varētu jums kaitēt. Jaunākais spiegu detektors atklāj jebkuru kļūdu avotu, slēptās kameras un citas spiegošanas ierīces.

pretspiegu detektors

Bezvadu spiegu detektorā izmantotā tehnoloģija ļauj atklāt jebkuru slazdu. Vadība ir ļoti vienkārša , vienkārši pagrieziet pogu un detektors sāks darboties. Pēc brīža tas atklās visas ierīces, kas darbojas uz radioviļņu bāzes. Lielākai meklēšanas precizitātei detektors ir aprīkots ar precīzu regulēšanu un desmit LED indikatoru parādīšanu, kas parāda, cik tālu jūs atrodaties no avota.

bezdrotovy Plošticová detektors

Produkta specifikācijas:

Frekvence: 1MHZ-8000MHZ, pamata noteikšanas diapazons 20 MHz, 6000 MHz
Atbildības zona: 10-20 m
Indikācijas režīms: 10 grādu LED joslu diagramma (ar pieaugošu trauksmes signālu)
Barošana: 9V akumulators (iekļauts)
Darbības laiks: 120 minūtes
Galvenie izstrādājuma izmēri: 120x62x23mm (LxWxH)

Iepakojuma saturs:

  • Pretspiegu detektors
  • Akumulators
  • Antena
  • Rokasgrāmata

Kāpēc pirkt spiegu tehnoloģijas no mums?

Mēs esam tiešs spiegu tehnoloģiju importētājs un izplatītājs ar daudzu gadu pieredzi. Mūsu prasības attiecībā uz piedāvāto produktu apstrādi un pilnveidošanu mēs konsultējamies tieši ar ražotāju. Katram produktam, ko iekļaujam izpārdošanā, ir jāiziet ieejas kvalitātes kontrole, un tikai tad tas tiek iekļauts mūsu spiegu produktu piedāvājumā.

Mūsu testi liecina, ka mēs pārdodam tehniku, kas ir efektīvāka un ar ilgāku kalpošanas laiku salīdzinājumā ar konkurējošiem produktiem. Negaidītu tehnisku problēmu gadījumā cenšamies situāciju risināt pēc iespējas steidzami uz klientu apmierinātību.

!!! Pārdevējs nav atbildīgs par šo produktu ļaunprātīgu izmantošanu nelikumīgiem nolūkiem. Pirms lietošanas svarīgi iepazīties ar nosacījumiem (tiesības, tehniskie noteikumi, paziņojumi u.c.) darbībai ar precēm valstī!!!

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma