Rokas kļūdu detektors + GPS lokatori 2G/3G/4G/LTE/WIFI + kameras

Kods: 09-108
218,90 U$ Cena bez PVN: 182,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Rokas kļūdu detektors + GPS lokatori, 2G/3G/4G/LTE mobilie signālu detektori, WIFI bezvadu slēptās kameras un magnētiskie lauki.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Rokas kļūdu detektors + GPS lokatori, 2G/3G/4G/LTE mobilie signālu detektori, WIFI bezvadu slēptās kameras un magnētiskie lauki. Šim ļoti jutīgajam detektoram ir iebūvēts uzlādējams akumulators ar ietilpību 1600 mAh un kalpošanas laiks līdz 35 stundām . Tas var uztvert magnētiskos laukus un elektromagnētiskos viļņus - jūs atklāsiet slēptās wifi kameras, GPS lokatorus, klausīšanās ierīces vai ierīces ar GSM signālu . Tās sākotnējā digitālā magnētiskā lauka noteikšanas tehnoloģija var efektīvi noteikt vājus magnētiskā lauka signālus. Magnētiskā lauka mērījuma noteikšanas attālums ir līdz 200 mm. Komplektā ietilpst arī praktiska LED gaisma ar regulējamu zoss kaklu.

bug detector handheld — gsm signāla noteikšana

Šis detektors tiek izmantots personas privātumam. To ir viegli lietot, un jūs ātri atradīsiet wifi kameras slēpto objektīvu un izsekosiet slēpto kameru un klausīšanās ierīču signālu. Tas nosaka jūsu automašīnas GPS lokatoru un izseko wifi un GSM signāla avotu . Detektoram ir iebūvēts uzlādējams akumulators, kas tiek uzlādēts, izmantojot USB kabeli. Detektors ir viegls, tāpēc varat to ņemt līdzi visur, gan komandējumos, gan atvaļinājuma laikā – pasargājiet savu privātumu no nevēlamas uzraudzības.

rokas gsm signāla detektors

Tas noteikti tiks izmantots viesnīcās, pansionātos, birojos, pārģērbšanās kabīnēs, sabiedriskajās tualetēs, sporta zālēs utt. Spiegu kameras var paslēpt dažādās lietās, piemēram, spuldzītē, dūmu detektorā, sienas pulkstenī, lampā, televizorā, modinātājs, meteoroloģiskā stacija, skaļrunis, pildspalva, atslēgu piekariņš, brilles vai citi priekšmeti. Pateicoties šai ierīcei, jūs varat efektīvi novērst noklausīšanos, slepenu filmēšanu un personas informācijas ļaunprātīgu izmantošanu. Detektoru noteikti novērtēs cilvēki, kuri bieži izmanto bankas kartes, bieži ceļo un guļ viesnīcās, skaistas sievietes, kuras aizsargā savu privātumu no paparaci. Varat to izmantot arī biznesa sanāksmēm, slepenām sanāksmēm, eksāmeniem un intervijām.

gsm signālu lietojuma detektors

Detektoram ir gaismas un skaņas signāli , pateicoties kuriem jūs varat ātri noteikt spiegošanas ierīci. Viegli un ātri atradīsiet automašīnā paslēpto GPS lokatoru . Pateicoties regulējamam ritenim, varat iestatīt noteikšanas jutību.

Pārnēsājams gps lokatoru detektors


Specifikācijas:

Frekvenču diapazons: 1MHz-2,8GHz
Noteikšanas dinamiskais diapazons:> 72Db
Jutība: .030.03mv
Noteikšanas diapazons: pie 2,4 GHz 15m2; pie 1,2 GHz 26m2; mobilais signāls GSM/2G/3G/4G 5-25m2
Magnētiskā noteikšana: 50mm-300mm
Indikācija: gaismas diodes un pīkstieni
Barošanas avots: 3,7V litija akumulators ar ietilpību 1600mAH
Ārējais LED apgaismojums: jā
Darba strāva: 45-75mA
Izturība: līdz 20-35 stundām
Materiāls: ABS
Svars: 275g
Izmēri: 380x12x10mm

Iepakojuma saturs:

1x detektors
1x LED gaisma ar elastīgu kaklu
1x USB/DC uzlādes kabelis
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma