Spiegu austiņa Agent 007 + Bluetooth pildspalva

Kods: 09-009
165,00 U$ Cena bez PVN: 137,50 U$
izpārdots Atvainojiet, bet šis produkts ir izpārdots. Šis produkts vairs nav pieejams.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards

Pārdodu spiegu austiņu ar Bluetooth pildspalvu, par pieņemamu cenu varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ikviens zina jūsu dzīves situāciju, kad jūs novērtētu, ka varat konsultēties ar kādu, lūgt palīdzību sarežģītā situācijā un nevienam par to nezinot. Tas ir paredzēts studentiem testu laikā, tirgotājiem biznesa tikšanās laikā un citām situācijām.

Spiegu austiņa Agent 007 ar Bluetooth pildspalvu ir revolucionāra ierīce, kas ļauj attālināti sazināties ar kādu personu, izmantojot mobilo tālruni vai radio, taču nevienam par to nezinot. Princips ir pavisam vienkāršs, pietiek ar bezvadu spiega austiņas ievietošanu ausī, un, pateicoties tās mazajam izmēram, tā īsti nav redzama, un izmantot speciāli izstrādātu Bluetooth pildspalvu , caur kuru bezvadu režīmā tiek pārraidīts signāls uz ausi, un tad sgnāls tiek pārvērsts balsī. Indukcijas deformācija ir nepieciešama, lai izveidotu savienojumu ar mobilo tālruni (caur kabeli). Ir nepieciešams iestatīt maksimālo tālruņa zvana skaļumu.

Spiegu austiņas ir izstrādātas tā, lai tās precīzi ietilptu ausī – tas nozīmē, ka tās ir pilnīgi neuzkrītošas. Tas ir izgatavots no materiāla, kas nav bojāts. Bezvadu spiegu austiņa - pārdodam ar Bluetooth pildspalvu, var iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā par pieņemamu cenu. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.

bezvadu austiņa


Spiegu austiņas īpašības
• Profesionāls dizains, lieliska skaņas kvalitāte
• Ergonomisks dizains, ērta manipulācija
• Akumulators: 1,55 V (337 SR 416SW) Akumulatora darbības laiks līdz 5 stundām
• Izmēri: 3x5x7mm
• Darba frekvence: visas frekvences


Spiegu austiņas aksesuāri
- Spiegu austiņa aģents 007
- Bluetooth pildspalva
- Bluetooth adapteris pildspalvas uzlādēšanai

bezvadu austiņas

!!! Pārdevējs nav atbildīgs par šo produktu ļaunprātīgu izmantošanu nelikumīgiem nolūkiem. Pirms lietošanas svarīgi iepazīties ar nosacījumiem (tiesības, tehniskie noteikumi, paziņojumi u.c.) darbībai ar precēm valstī!!!

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma