Spiegu austiņa - Indukcijas cilpa ar 9V akumulatoru

Kods: 09-006
82,50 U$ Cena bez PVN: 68,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Spiegu austiņa - Indukcijas cilpa ar 9V akumulatoru varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Spiegu austiņa - Indukcijas cilpa ar 9V akumulatoru - ikviens zina jūsu dzīves situāciju, kad jūs novērtētu, ka kāds varētu jums ieteikt vai palīdzēt sarežģītās situācijās un nevienam par to nezinot. Tas ir paredzēts studentiem ieskaites, eksāmenu laikā, tirgotājiem biznesa tikšanās laikā un citām situācijām

Neredzamā spiegu austiņa Agent 008 ir revolucionāra ierīce, kas ļauj attālināti sazināties ar kādu personu, izmantojot mobilo tālruni vai rācijas, taču nevienam par to nezinot. Princips pavisam vienkāršs, vienkārši ievietojiet ausī bezvadu spiegošanas austiņu, kura ar saviem mazajiem izmēriem ir gandrīz neredzama, piekariet indukcijas cilpu uz kakla, caur kuru signāls tiek induktīvi pārraidīts bezvadu režīmā uz austiņu, kur signāls tiek pārveidots par balsi. . Indukcijas cilpa ir jāpievieno mobilajam tālrunim, izmantojot kabeli, izmantojot austiņu ieeju. Tālrunī ir jāiestata maksimālais skaļums. Tajā pašā laikā jums ir jāizmanto 2x 9 V akumulators efektīvai signāla pārraidei uz spiegošanas austiņu.

Mēs iesakām klientiem neiegādāties lētus sliktas kvalitātes spiegu austiņu imitācijas no nepārbaudītiem pārdevējiem.

Spiegu austiņas garantija - 24 mēneši. Ekspertu konsultācijas un serviss.

Spiegu austiņas ir veidotas tā, lai tās ietilptu bungādiņā – lai tās būtu neuzkrītošas. Tas ir izgatavots no netoksiskiem materiāliem. Pārdodu neredzamo spiega austiņu Agent 008 par lielisku cenu varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat.

neredzamā spiega austiņa

Spiegu austiņas īpašības
• Profesionāls dizains, lieliska skaņas kvalitāte
• Ergonomisks dizains, ērta vadāmība
• Akumulators: 1,55 V (SR 416SW 337) Akumulatora darbības laiks līdz 5 stundām
• Izmēri: 3x5x7mm
• Darba frekvence: visas frekvences


Spiegu austiņu aksesuāri
- Spiegu austiņa
- Akumulators: 1,55 V
- Ārējais mikrofons
- Indukcijas cilpa uz kakla
- Mobilā tālruņa ligzdas savienotājs
- Rokasgrāmata angļu valodā
- Nepieciešamas 2 gab. 9V baterijas (nav iekļautas)

spiegu austiņa

Kāpēc pirkt spiegu tehnoloģiju mūsu veikalā?

Mēs esam tiešs spiegu tehnoloģiju importētājs un izplatītājs ar daudzu gadu pieredzi. Mūsu prasības attiecībā uz produktu apstrādi un uzlabošanu mēs konsultējamies tieši ar ražotāju. Katrs izpārdošanā iekļautais produkts izies ieejas kvalitātes kontroli un tikai pēc tam tiek ierindots mūsu spiegu produktu piedāvājumā.

Mūsu testi liecina, ka mūsu pārdotā tehnika ir efektīvāka un tai ir ilgāks kalpošanas laiks, salīdzinot ar konkurētspējīgiem produktiem. Negaidītu tehnisku problēmu gadījumā cenšamies situāciju steidzami risināt uz klientu apmierinātību.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

30%