LED RGB krāsu programmējams LED T-krekls Gluwy, izmantojot viedtālruni (iOS/Android) - daudzkrāsains

Kods: 01-118
104,50 U$ 93,50 U$ Cena bez PVN: 77,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED RGB krāsu programmējams LED T-krekls Gluwy, izmantojot viedtālruni (iOS/Android) - daudzkrāsains ar displeju + uzlādējamu litija akumulatoru.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED RGB Krāsu Programmējams LED T-krekls Gluwy caur viedtālruni (mobilais tālrunis iOS/Android) - Daudzkrāsains ar displeju + uzlādējams Li-on akumulators 450 mAh. Šis ir zīmola GLUWY LED displeja t-krekls, ko kontrolē, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, kas atbalsta tekstu, grafiti, animāciju, mūzikas ritmu vai jūsu zīmējuma izveidi un spilgtuma regulēšanu. LED T-krekls ir uzlādējams, jo tajā ir iebūvēts 450 mAh litija akumulators , kas darbojas līdz 6 stundām. T-kreklam ir pilnībā elastīgs displejs , tāpēc, pat ja tas saliecas, tas neplīsīs.

LED displejs tiek uzlādēts, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Vienkārši uzlādējiet displeju un pēc tam skenējiet QR kodu no rokasgrāmatas savā mobilajā tālrunī un lejupielādējiet lietojumprogrammu (iOS/Android).

LED programmējams t-krekls caur mobilo telefonu (bluetooth) - pašu animācijas, attēli vai teksts

LED krekls programmējams viedtālrunis mobilais tālrunis

Skatiet jebkuru tekstu, attēlu jebkurā vietā un laikā, izmantojot Bluetooth lietojumprogrammu. Displejā ir augstas spilgtuma krāsu gaismas diodes ar augstu spilgtumu un spilgtumu. Varat rakstīt jebkuru tekstu, pielāgot tā formātu un parādīt to tieši uz T-krekla kā kustīgu tekstu . Uzlieciet aktīvo mūzikas ekvalaizeru uz T-krekla , kas reaģē uz apkārtējo mūziku. Iespēja izvēlēties no ieprogrammētām animācijām un parādīt tās tieši uz T-krekla. Lieliska t-kreklu izmantošana reklāmai, izklaidei!

Esiet katras diskotēkas vai ballītes uzmanības centrā – T-krekls ir piemērots arī biznesa ballītēm vai sponsorēšanas pasākumiem

LED programmējams t-krekls ar krāsainu LED displeju

Katrā ballītē vai svinībās noteikti izcelieties ar savu unikālo stilu. Lietojumprogrammas vadība ir absolūti intuitīva, un to var izdarīt ikviens. Lietojumprogrammā ir iespēja izvēlēties vairākas kartītes – tekstu, rakstu, grafiti animāciju. Katra no cilnēm piedāvā iestatījumus dažādiem parādītajiem attēliem vai tekstiem. Varat parādīt un izveidot visus attēlus un tekstus KRĀSU RGB displejā. Cilnē TEKSTS varat viegli izveidot savu oriģinālo tekstu , savukārt katram burtam varat izvēlēties unikālu krāsu. Cilnē RAKSTS varat atlasīt dažādas noklusējuma animācijas vai statiskus attēlus . GRAFFITI piedāvā iespēju izveidot savu attēlu un ANIMĀCIJA palīdzēs jums izveidot savas animācijas . T-krekls var atskaņot arī ekvalaizera animāciju , kas reaģē uz mūziku jūsu mobilajā telefonā vai jūsu tuvumā, izmantojot viedtālruņa mikrofonu. Radošumam nav robežu, un, pateicoties radošam inovatīvajam t-kreklam, ballītē varēsi parādīt savu oriģinalitāti, vai arī tas kalpos kā reklāmas krekls biznesa vai sponsorētos pasākumos.

Aplikācijā var brīvi iestatīt animācijas vai attēlus, tā var arī tikt galā ar teksta attēlošanu

lietotne LED t-kreklamanimācijas lietotnes LED t-kreklslietotne LED displeja t-kreklamanimācijas krāsu t-krekls

Radošākiem cilvēkiem aplikācija piedāvā iespēju izveidot savus attēlus vai animācijas

radoša t-kreklu lietotneled animācijas kreklu aplikācijas viedtālrunis

GLUWY ir jauns dzīvesstila modes zīmols visiem jauniešiem, kuriem ir savs īpašs LED ballīšu stils.

gluwy led mode

Specifikācijas:

Barošana: DC 5V
Iebūvēts 450 mAh litija akumulators: darbības laiks līdz 6 stundām
T-krekla krāsa: melna
T-krekla materiāls: 100% poliesters
LED paneļa izmērs: 170x70mm

FAQ

KĀ TAS DARBOJAS?

Šeit tiek izmantota elektroluminiscences tehnoloģija. LED panelis ir izgatavots no plāna un ļoti elastīga materiāla. Tas nozīmē, ka, valkājot šo t-kreklu, ir tieši tādas pašas sajūtas kā tad, ja valkā klasisku t-kreklu, kas izgatavots no augstas kvalitātes poliestera vai kokvilnas. T-krekla apakšā ir pieejams mini vadības bloks, ar kuru var ērti izslēgt un ieslēgt teksta LED paneli. Kad tas ir ieslēgts, Bluetooth tiek automātiski aktivizēts un iedegas LED panelis.

KĀ TIEK DARBOTS LED PANELIS UN CIK ILGI TAS IESLEDZ?

LED panelis tiek darbināts ar iebūvētu akumulatoru, un tas darbojas ar vienu uzlādi apmēram 6 stundas. Uzlāde notiek caur USB portu pēc pievienošanas datoram, izmantojot standarta 5V adapteri vai USB kabeli.

KĀ VAR TĪRĪT LED T-KREKLU?

LED teksta T-kreklu var mazgāt arī veļasmašīnā, taču pirms tam nepieciešams atvienot atsevišķus elektroniskos komponentus, kurus vienkārši izņemat no T-krekla un pēc mazgāšanas un žāvēšanas ievietojiet atpakaļ.

VAI LED TEKSTA PANELIS UZ T-KREKLA IR LABI REDZAMS PAT DIENAS GAISMAS?

Jā! Teksta LED panelis uz T-krekla ir elektroluminiscējošs materiāls, kurā izmantotas augstas spilgtuma gaismas diodes. Tas nozīmē, ka ieprogrammētais teksts joprojām ir redzams gaismā, naktī iespaids ir vēl efektīvāks.

Iepakojuma saturs:

1x LED T-krekls
1x USB kabelis
1x lietotāja rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

100%