LED displeja vāciņš programmējams, izmantojot mobilo tālruni - lietotne viedtālrunī (iOS / Android)

Kods: 88-255
53,90 U$ Cena bez PVN: 44,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED displeja vāciņš ar krāsu displeju, kas programmējams, izmantojot mobilo tālruni — lietotne viedtālrunī (iOS/Android) — rāda tekstu vai attēlus.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED displeja vāciņš ar krāsu displeju programmējams, izmantojot mobilo tālruni - lietotne viedtālrunī (iOS / Android) - teksta vai attēlu rādīšana (iebūvēts akumulators) ar iespēju izveidot savus tekstus vai attēlus. Tas ir lielisks augsto tehnoloģiju apģērba aksesuārs. Atvadieties no ikdienas klasiskajiem vāciņiem, pateicoties LED viedajam vāciņam, jums vairs nekad nebūs garlaicīgi ar vāciņa motīvu vai logotipu. LED vāciņam ir iešūts displejs, uz kura var izmantot viedtālruni, lai attēlotu dažādus attēlus vai tekstu.

Turklāt vāciņš atbalsta arī GIF - īsu animāciju - atskaņošanu. To darbina iebūvēts akumulators ar ietilpību 700 mAh (uzlāde caur USB kabeli) – akumulators patiešām ir gudri paslēpts vāciņa malā un vizuāli netraucē valkāt. LED lietotņu vāciņš , kas vislabāk izceļas diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā, ir piemērots ieguldījums jums, ja vēlaties pievērst uzmanību un būt īpaši foršam. Vienīgais ierobežojums būs jūsu iztēle. Izejiet no ierindas un izveidojiet oriģinālu vāciņu, kuru visi jūs apskaudīs.

Izgaismojošs LED vāciņš var atskaņot dažādus attēlus, animācijas vai tekstus - jūs visu kontrolējat, izmantojot APP mobilajā tālrunī.

vāciņš ar LED displeju programmējams viedtālrunis mobilais tālrunis

Parādītos motīvus varat mainīt, izmantojot mobilo aplikāciju (pieejama Android un iOS ierīcēm). Ir 16 oriģinālās animācijas un 8 displeja režīmi. Turklāt vāciņš atbalsta arī savu animāciju, attēlu vai tekstu izveides funkciju. Vāciņš ar displeju ir labi izgatavots bez kabeļiem un no pirmā acu uzmetiena izskatās kā klasisks vāciņš - kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar līdzīgiem izstrādājumiem, kuri tomēr nepiedāvā tik kvalitatīvu izpildījumu.

Tehniskās specifikācijas:

Pikseļu skaits - 12x36
Vāciņas izmēri - 26x17x13 xm
Barošana - iebūvēts 700 mAh akumulators
Uzlāde - mikro USB kabelis
Izturība uz vienu uzlādi - līdz apm. 5 stundas
Spriegums - 5V
Displeja krāsa - RGB
Svars - apm. 123 g

Iepakojuma saturs:

1x vāciņš
1x strāvas vads
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma