Custom - LED T-kreklu dizains

Kods: 01-053-1
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Pielāgots - LED T-kreklu dizains - mēs jums izgatavosim LED t-kreklu ar komplektā iekļauto logotipu un rakstu, tieši pēc jūsu prasībām. Ar šo LED kreklu tev noteikti būs lielisks mārketinga rīks savu darbību popularizēšanai.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pielāgots - LED T-kreklu dizains - mēs jums izgatavosim LED t-kreklus ar piegādāto logotipu vai grafisko dizainu tieši pēc jūsu prasībām. Ar šo LED kreklu jums noteikti būs lielisks mārketinga instruments, lai veicinātu jūsu biznesa aktivitātes.

Pielāgoti izgaismoti krekli – palīdzība sevis vai sava biznesa reklamēšanai. Iedomājieties savu logotipu vai grafisko dizainu uz šiem neaizmirstamajiem t-krekliem! Jūs saņemsiet neticamu citu uzmanību par jebko, ko jūs vēlētos reklamēt šajos unikālajos T-kreklos.

pielāgota LED t-kreklu rūpnīca

Izveidojiet savus LED kreklus - apmeklējiet www.led-t-shirts.eu

Ar mirgojošiem krekli ir daudz izteiksmīgāki nekā t-krekli ar standarta apdruku. Jūsu logotips mirgos visos jūsu klientu pasākumos. Lieliski piemērots suvenīriem, lieliski piemērots reklāmas akcijām un dažādiem pasākumiem.

pielāgoti krekli


Ja jūs interesē, lūdzu, veiciet šīs darbības.

1. solis. Lai aprēķinātu cenu, jums ir jāuzraksta mums , cik daudz pielāgotu LED t-kreklu vēlaties ražot. Tāpat jānorāda precīzi t-kreklu izmēri (S – XXXL) un piegādes valsts piegādes izmaksu aprēķināšanai. Daudzuma atlaide ir atkarīga no gabalu skaita, kuru vēlaties ražot. Minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 gab.

2. solis: mums ir nepieciešams jūsu logotips vai grafiskais dizains pielāgotām LED paneļa animācijām augstā izšķirtspējā (ideāli piemērota līknēs).

3. Solis: MĒS sagatavosim pielāgota LED paneļa animāciju ar jūsu logotipu vai grafisko dizainu un nosūtīsim jums pa e-pastu GIF failā apstiprināšanai.

4. Solis: Ja piekritīsiet LED paneļa animācijai, mēs nosūtīsim jums datus priekšapmaksai. Mēs pieņemam paypal vai bankas pārskaitījumu.

5. solis: pēc maksājuma saņemšanas mēs sāksim ar ražošanas procesu. Parasti tas aizņem 7-14 dienas - tas ir atkarīgs no kopējā pasūtīto LED t-kreklu skaita.

6. Solis: Kad mēs pabeigsim pielāgoto LED t-kreklu ražošanu, mēs nosūtīsim jums paketi ar jūsu pasūtījumu uz piegādes adresi ar 1. klases pasta pakalpojumu vai kurjerpasta uzņēmumu GLS un nosūtīsim jums izsekošanas numuru. Tātad jūs varat izsekot sūtījumam tiešsaistē.

Mēs piegādājam pielāgotus LED kreklus visā pasaulē. Mums ir klienti 31 pasaules valstī.

Ja jūs nopietni interesē , sūtiet mums savas prasības par pielāgotiem mirgojošiem t-krekliem tieši uz [email protected]

pielāgoti led krekli pielāgots LED t-krekls pielāgoti mirgojoši krekli vai vairāk..

!!!Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir uzņēmumi no Ķīnas, kas ražo ļoti lētus pasūtījuma led t-kreklus ar LĒTĀKiem materiāliem, un tāpēc preces bieži ir bojātas un gaisma ir mazāk izteiksmīga !!!

Mēs pārdodam kvalitatīvus pielāgotus LED T-kreklus no FINEST materiāliem. Turklāt mēs piedāvājam 2 GADU GARANTIJAS. Mūsu produktiem ir CE un ROHS sertifikāts. Mūsu uzņēmumam ir starptautiski atzīts kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts ISO 9001:2008 - Noklikšķiniet, lai iegūtu vairāk informācijas

pielāgoti led T-krekli

LED kreklu specifikācija:

  • Izgatavota no 100% kokvilnas. Augstas kvalitātes t-krekli ir pieejami tikai melnā krāsā.
  • Led panelis ir piestiprināts pie krekla caur Velcro rāvējslēdzēju - ļauj viegli noņemt paneli.
  • Mini komplekts vai vadības bloks (kur ir ievietots akumulators) ir noņemams, jo tiek mazgāts T-krekls.
  • Mini komplekts ir aprīkots ar slēdzi ON/OFF un jutīgu ritināšanas ritenīti – varat izvēlēties augstu vai zemu jutību.
  • Baterijas: 4 x AAA (nav iekļautas)

Ja jūsu uzņēmums vēlas palielināt zīmola atpazīstamību, mūsu Mirgojošie LED krekli ir lielisks papildinājums jūsu mārketinga stratēģijai. Tie ir patiešām efektīvs mārketinga rīks akcijām un pasākumiem un patiešām izceļas no pūļa, lai kur jūs tos izmantotu!

pielāgoti LED tkrekli

BUJ par LED T-krekliem

Kā tas darbojas?
Lai padarītu tos mirgojošus, tiek izmantota elektroluminiscences tehnoloģija. LED panelis ir izgatavots no plāna papīra un elastīga materiāla. Tas nozīmē, ka, valkājot šo t-kreklu, jūs jūtaties tieši tāpat, kā valkājot klasisko t-kreklu. Skaņas sensora tehnoloģija var iedegties ar jebkuru skaņu, troksni vai mūziku. LED panelis ir piestiprināts T-kreklam caur Velcro rāvējslēdzēju. Mini vadības kārba tiek piegādāta atsevišķi, un to var piesprādzēt pie jostas. Jūs varat pārslēgt ieslēgšanas/izslēgšanas pogu mini vadības blokā (invertorā), lai kontrolētu gaismas un skaņas jutību.

Kā tas tiek darbināts un cik ilgi tas darbojas?
To darbina 4 AAA 1,5 V baterijas. Akumulatora jauda var ilgt 10-14 stundas atkarībā no lietošanas laika vai atkarībā no akumulatora markas.

Kā es varu tos mazgāt?
Led t-kreklus var viegli mazgāt. Vienkārši atvienojiet no t-krekla LED paneli ar vadiem un izņemiet akumulatoru.

Dažas atsauces uz pielāgotiem LED krekliem:

pepsi pielāgots LED t-kreklspielāgots LED krekls rcn

Redbull pielāgoti LED krekliherbalife pielāgoti led kreklie-jazero

Džons Gallens
Džons Gallens "Mēs esam ļoti apmierināti ar LED t-krekliem ar mūsu uzņēmuma logotipu. Varam ieteikt šo uzņēmumu, lielisks serviss un ideāls produkts."
adela sūtītājs
Adala sūtītājs "Pielāgoti LED T-krekli precīzi atbilst mūsu prasībām attiecībā uz jaunu mārketinga rīku. Ātra piegāde, perfekta pārdevēja komunikācija."
Pēteris Knībels Pēteris Knēbels "Mans uzņēmums meklē apgaismojošo t-kreklu ar mūsu logotipu piegādātāju, un mēs atradām šo uzņēmumu. Pasūtot to, pieņēmām lielisku lēmumu. Perfekta cenas un kvalitātes attiecība ir ļoti laba."
Eižens Maliks Jevgens Maliks "Mēs esam mārketinga uzņēmums, un mums ir daudz klientu, kuriem mēs sniedzam reklāmas un mārketinga pakalpojumus. Mūsu klientiem patīk pielāgoti LED t-krekli, mēs atklājām, ka šis produkts ir patiešām noderīgs, lai piesaistītu potenciālo klientu uzmanību."
eva sklalska Eva Skaļska "Perfekta sadarbība, ātra piegāde un lieliska vērtība - TOP pārdevējs!!!"

Pielāgotu LED t-kreklu videoklipus varat atrast mūsu YouTube kanālā — YouTube youtube

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma