Gaismas ķēde smart 6M - Twinkly Cluster - 400 gab LED RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-025
207,90 U$ 174,90 U$ Cena bez PVN: 145,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Gaismas ķēde smart 6M — Twinkly Cluster — 400 gab. LED RGB + BT + Wi-Fi ne tikai ziemassvētku gaismas dekorēšanai ārā un iekštelpās.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Viedā programmējama gaismas ķēde, izmantojot lietotni mobilajā 6 m - Twinkly Cluster ar 400 gb RGB LED gaismām, Bluetooth + Wi-Fi vadību caur viedtālruni ne tikai Ziemassvētku gaismiņu dekorēšanai ārā un iekštelpās. Šī revolucionārā LED gaismas ķēde ienes mūsu mājās unikālu gaismas apdari, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android, iOS .

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība . Šī ķēde ir 6 metrus garš un uz tā ir 400 LED spuldzes .

LED apgaismojuma ķēde - TWINKLY lampa 6M - 400gab LED

LED gaismas ķēde

Gaismas sloksne sastāv no 400 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. Gaismas ir izvietotas blakus 1,5 cm attālumā. RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

twinkly klasteris

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vēlies gaišu drapējumu pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

Universāla LED gaismas ķēde, kas vadāma, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

Skaista gaismas dekorācija - iestatiet savas LED gaismas krāsas , animācijas un motīvus

led gaismas ķēde twinkly

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu gaismas aizkars reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MŪZIKA jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāls LED, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 400 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums
plus IP44 aizsardzība


Specifikācija:

Modelis: TWC400STP-BEU
Diožu skaits: 400
Kabeļa garums ar spuldzēm: 6 m
Kabeļa garums no pirmās gaismas līdz adapterim: 3,5 m
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 4,3 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED diožu atstatums: 1,5 cm
LED tips: RGB izkliedēta plakana
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas ķēde ar 400 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma