CHERRY - Reklāmas LED izgaismota neona logo gaismas zīme uz sienas

Kods: 78-091
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

CHERRY - Reklāmas LED izgaismota neona logo gaismas zīme pie sienas, ķirši ideāls sienu dekors komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

CHERRY - Reklāmas LED izgaismota neona logo gaismas izkārtne pie sienas, ķiršu ideāls sienu apdare komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), potenciālo klientu piesaistei. Reklāmas izgaismots reklāmkarogs un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu . Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam .  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

ķiršu gaismas logo neona izkārtne led ķirši

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties . Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīva reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājās (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes varat novietot praktiski jebkur.

Izgaismots uzraksts - ĶIRŠI

Neona zīme iedegas sarkanā un zaļā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju vai nu ar adapteri, datora USB ieeju vai USB barošanas banku . Strāvas kabelis ir 200 cm garš. To var arī darbināt ar 2xAA baterijām.

ķiršu LED kvēlojoša neona zīme

Specifikācijas:

Motīvs: Ķirši
Gaismas krāsa: sarkana, zaļa
Izmēri: 22,5x19x1,7cm
Barošana: 5V USB kabelis / 2xAA baterijas
Strāvas kabeļa garums: apm. 200 cm
Ar caurumu pakarināšanai

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas logo - krāsa sarkana zaļa

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma