Glāze alus - LED neona izkārtne kā komerciāla reklāma

Kods: 78-089
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Alus glāze - LED neona sienas izkārtne kā komercreklāma, ideāla sienu apdare komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Alus glāze - LED neona sienas izkārtne kā komercreklāma, ideāla sienu apdare komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), potenciālo klientu piesaistei. Reklāmas izgaismots reklāmkarogs un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu . Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam .  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

Pie sienas izgaismota LED zīme, neona piekārts - alus

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties . Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīva reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājām (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes vari izvietot praktiski jebkur.

Izgaismota zīme - ALUS

Neona zīme spīd baltā un dzeltenā krāsā. Tas darbojas ar baterijām (3x AA baterijas - nav iekļautas komplektā) . Strāvas kabelis ir 30 cm garš.

glāze alus izkārtne karājās pie sienas led neona

Specifikācijas:

Tēma: ALUS
Gaismas krāsa: balta un dzeltena
Izmēri: 30x1,85x30cm
Strāvas kabeļa garums: apm. 30 cm
Darbojas ar baterijām (3x AA baterijas - nav iekļautas)

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas zīme - alus glāze

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma