HAMBURGER - LED izgaismota gaiša neona Logo zīme uz sienas

Kods: 78-086
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

HAMBURGER - LED izgaismota gaiša neona Logo zīme uz sienu apdares komerciālos uzņēmumos (restorānos, klubos, diskotēkās).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

HAMBURGER - LED izgaismota gaiša neona Logo zīme uz sienu apdares komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), lai piesaistītu potenciālos klientus. Reklāmas izgaismots reklāmkarogs un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu. Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam .  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

Hamburger led neona izkārtnes logo mirdzoša reklāma

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties. Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīga reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājās (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes varat novietot praktiski jebkur.

Izgaismota zīme - HAMBURGER

Neona zīme spīd dzeltenā, tumši rozā un zaļā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju vai nu ar adapteri, datora USB ieeju vai USB barošanas banku . Strāvas kabelis ir 200 cm garš un tam ir praktisks slēdzis.

led kvēlojoša neona zīme pie sienas - hamburgers

Specifikācijas:

Tēma: Hamburgers
Gaismas krāsa: krāsaina
Izmēri: 33,5x1,85x34cm
Barošana: 5V USB kabelis
Strāvas kabeļa garums: apm. 200 cm
Ieslēdziet kabeli: jā
Reklāmkarogs ir novietots uz caurspīdīga plastmasas fona ar 2 caurumiem pakarināšanai.

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas logotips

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma