INSPIRE - pie sienas izgaismota LED neona gaismas zīme

Kods: 78-099
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

INSPIRE - LED neona gaismas izkārtne, kas izgaismota pie sienas tirdzniecības iestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), stilīgai telpas atdzīvināšanai.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

INSPIRE - LED neona gaismas izkārtne, kas izgaismota pie sienas tirdzniecības iestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), lai stilīgi atdzīvinātu telpu. Reklāmas izgaismots reklāmkarogs un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu . Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam .  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

INSPIRE - gaismas diožu izkārtņu gaisma uz sienas neona karājas

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties. Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīva reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājās (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes vari izvietot praktiski jebkur.

Izgaismots uzraksts - INSPIRE

Neona zīme spīd rozā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju vai nu ar adapteri, datora USB ieeju vai USB barošanas banku. Strāvas kabelis ir 200 cm garš.

INSPIRE zīme uz sienas karājas LED gaisma neona

Specifikācijas:

Motīvs: IEDVESME
Gaišā krāsa: rozā
Izmēri: 40x15x1,7cm
Barošana: 5V USB kabelis
Strāvas kabeļa garums: apm. 200 cm

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas uzraksts

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma