LAIPNI LŪDZAM - Pie sienas izgaismota LED neona gaismas zīme

Kods: 78-095
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LAIPNI LŪDZAM - Izgaismotas LED neona gaismas izkārtnes ideāla apdare (reklāma) pie sienas komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LAIPNI LŪDZAM - Izgaismota LED neona gaismas izkārtne, ideāla apdare (reklāma) pie sienas komerciestādēs (restorānos, klubos, diskotēkās), potenciālo klientu piesaistei. Reklāmas izgaismots baneris un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam.  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

Laipni lūdzam - Reklāmas izgaismota LED neona izkārtne

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties. Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīga reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājās (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes vari izvietot praktiski jebkur.

Izgaismots uzraksts - WELCOME

Neona zīme mirdz rozā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju vai nu ar adapteri, datora USB ieeju vai USB strāvas banku. Strāvas kabelis ir 200 cm garš.

laipni gaidīta neona LED zīme uz sienas

Specifikācijas:

Tēma: Sveicināti
Gaišā krāsa: rozā
Izmēri: 39x12,5x1,7cm
Barošana: 5V USB kabelis
Strāvas kabeļa garums: apm. 180 cm
Ieslēdziet kabeli: jā
Divi caurumi pakarināšanai.

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas uzraksts

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma