LED gaismas neona logo pie sienas - ĢITĀRA

Kods: 78-036
130,90 U$ 97,90 U$ Cena bez PVN: 81,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED gaismas neona logo pie sienas - ĢITĀRA ideāli piemērota jūsu komerciestādēm (bāriem, klubiem) kā lieliska jebkura interjera dekorācija.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED gaismas neona logo pie sienas - ĢITĀRA ideāli piemērota Jūsu komerciestādēm (bāri, klubi) kā lieliska jebkura interjera dekorācija. Gaismas reklāmas baneris un LED dekoratīvais apgaismojums un informatīvās izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai mirdzumu un garantēs, ka neviens to nepamanīs. Stilīgā neona apdare, ko parasti atradīsiet bāros un naktsklubos, tagad ir pieejama arī jūsu mājām vai jūsu uzņēmuma telpām. Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pagātni, un, tā kā tie rada vizuālu jucekli, daudzi no mums tos vairs pat nepamana. Ikvienam no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu gan individuāli, gan biznesā, kur tas tiešām ir nepieciešams. Pateicoties LED mirdzošajai izkārtnei, izkārtnēm vai logotipiem, jūs padarīsit telpu gaišāku vai piesaistīsiet visu apkārtējo uzmanību . LED reklāmas, kas jums patiks.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

neona baneris ģitāras kvēlojošs apgaismojums

LED gaismas dekoratīvās izkārtnes - kas, pateicoties apgaismojumam, izceļas starp ierastajiem reklāmas un informatīvajiem baneriem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos atkārtoti novietot, kur vien vēlaties. Tie ir lieliski piemēroti birojam (lai padarītu apkārtni patīkamāku), jūsu biznesam (kā efektīva reklāma vai plakāts), vai jūsu mājām (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED izgaismotas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED gaismas dekoratīvie uzraksti tiek piegādāti tieši uz caurspīdīga plastmasas paliktņa, tāpēc varat tos novietot praktiski jebkur.

Izgaismots baneris - Ģitāra

Neona zīme spīd zilā, sarkanā un dzeltenā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju, izmantojot adapteri, datora USB ieeju vai strāvas banku . Strāvas kabelis ir 180 cm garš un tam ir praktisks slēdzis. Neona reklāmas GITĀRAS izmēri ir 40x19 cm.

kvēlojoša ģitāra pie sienas - led neona

Specifikācijas:

Motīvs: ģitāra
Gaismas krāsa: zila, sarkana, dzeltena
Izmēri: 40x19cm
Barošana: USB 5V
Strāvas vada garums: apm. 180 cm
Kabeļa slēdzis: jā

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas logotips

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

100%
100%
Cecilie

Neona elektriskā ģitāra

Forša elektriskā ģitāra, kas attaisnoja cerības! Tik labi iederējās mana dēla istabā 😊 Ātra un patīkama klientu apkalpošana.
Pasūtīts tieši pirms Ziemassvētkiem, tāpēc bija nedaudz garāks piegādes laiks, bet tas bija saistīts ar piegādi pa pastu.

Labi⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tulkots no: no