Neona alus izkārtnes - LED reklāma

Kods: 78-003
163,90 U$ Cena bez PVN: 136,59 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Neona alus izkārtnes - LED reklāma. Neona gaismas — ideāli piemērotas kā kvēlojošās izkārtnes, kas izgaismo jūsu uzņēmumu (krogu, restorānu) — pārdošanai tiešsaistē šeit.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Aksesuāri

Produkta apraksts

Neona alus izkārtnes - LED reklāma. Neona gaismas ideāli piemērotas kā mirdzošas izkārtnes, kas izgaismo jūsu uzņēmumu (krogu, restorānu), pārdošanai tiešsaistē šeit. Iespaidīga reklāma – ideāli izgaismoti dekori, lai piesaistītu uzmanību.

Reklāma - LED izgaismota ALUS zīme biznesa darbības apzīmēšanai vai kā dekorācija, bagātinās Jūsu telpas, kas noteikti nepaliks garām un piesaistīs potenciālos klientus. Stilīgā neona apdare, ko parasti atradīsiet bāros un naktsklubos, tagad ir pieejama arī jūsu mājām vai jūsu uzņēmuma telpām. Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pagātni, un, tā kā tie rada vizuālu jucekli, daudzi no mums tos vairs pat nepamana. Ikvienam no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu gan individuāli, gan biznesā, kur tas tiešām ir nepieciešams. Pateicoties LED mirdzošajai izkārtnei, izkārtnēm vai logotipiem, jūs padarīsit telpu gaišāku vai piesaistīsiet visu apkārtējo uzmanību . LED reklāmas, kas jums patiks.

Neona stieņu izkārtnes - led kvēlojošās izkārtnes, kas izgaismojas visur

LED gaismas dekoratīvais logo - kas, pateicoties apgaismojumam, izceļas starp ierastajiem reklāmas un informatīvajiem baneriem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos atkārtoti novietot, kur vien vēlaties. Tie ir lieliski piemēroti birojam (lai padarītu apkārtni patīkamāku), jūsu biznesam (kā efektīva reklāma vai plakāts), vai jūsu mājām (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED izgaismotas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED gaismas dekoratīvie uzraksti tiek piegādāti tieši uz caurspīdīga plastmasas paliktņa, tāpēc varat tos novietot praktiski jebkur.

Specifikācijas:

Forma: ALUS kauss
Izmēri - 23x30cm
Barošana - USB 5V
Strāvas vada garums - apm. 180 cm

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas logotips

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma