PIZZA - LED gaismas neona reklāmas logo baneris pie sienas

Kods: 78-094
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

PICZA - LED gaismas neona reklāmas logo baneris pie sienas piekarināms komerciestādēs (restorānos, ātrās ēdināšanas iestādēs, tirdzniecības centros).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

PICZA - LED gaismas neona reklāmas logo baneris pie sienas piekarināms komerciestādēs (restorānos, ātrās ēdināšanas iestādēs, tirdzniecības centros), lai piesaistītu potenciālos klientus. Reklāmas izgaismots reklāmkarogs un LED izgaismotas dekoratīvas un informatīvas izkārtnes, kas piešķirs jūsu telpai pievilcību un piesaistīs ikvienu. Stilīgs dekors, ko parasti var atrast bāros un naktsklubos, tagad ir pieejams arī jūsu mājām vai uzņēmumam .  

Klasiskie reklāmas baneri vai plakāti kļūst par pieredzi, un daudzi no mums tos vairs pat nepamana, pateicoties to vizuālajai pārpildītībai. Katram no mums patīk atšķirties ar kaut ko citu, un tas attiecas gan uz privātpersonām, gan uz uzņēmumiem, kur tas ir burtiski nepieciešams. Pateicoties LED apgaismotiem dekoratīviem uzrakstiem vai logotipiem, jūs varat padarīt telpu gaišāku vai piesaistīt visu apkārtējo uzmanību. LED reklāmas, kas jūs izcels.

LED izgaismotas NEON izkārtnes - labākā LED reklāma

PIZZA LED neona reklāma pie sienas

LED izgaismotas dekoratīvās izkārtnes – kas, pateicoties gaismai, izceļas uz ierastajiem reklāmas un informācijas nesējiem. To lielā priekšrocība ir iespēja tos izvietot atkārtoti, kur vien vēlaties . Tie ir lieliski piemēroti birojiem (lai padarītu vidi patīkamāku), tirdzniecības iestādēm (kā efektīga reklāma vai plakāts), vai arī jūsu mājās (kā moderns dizains). Tās kalpos arī kā navigācijas LED gaismas zīmes, lai piesaistītu klientu. LED dekoratīvās izkārtnes varat novietot praktiski jebkur.

Izgaismots uzraksts - PICZA

Neona zīme mirdz silti baltā krāsā. Tas tiek darbināts, izmantojot USB savienotāju vai nu ar adapteri, datora USB ieeju vai USB barošanas banku. Strāvas kabelis ir 150 cm garš.

PIZZA gaismas logo uz sienām led neona

Specifikācijas:

Tēma: PICZA
Gaismas krāsa: silti balta
Izmēri: 31x13x1,7cm
Barošana: 5V USB kabelis
Strāvas kabeļa garums: apm. 150 cm
Divas pakarināmās atveres

Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas zīme - krāsa silti balta

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma