Pasaules pieminekļi 15gab - spiedpogas uz koka kartēm

Kods: 66-056
44,00 U$ Cena bez PVN: 36,66 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Pasaules pieminekļi 15gab komplekts - spiedpogas uz koka kartēm. PUSHPINS — tādi pieminekļi kā pasaules brīnumi

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pasaules pieminekļi 15gab komplekts - spiedpogas uz koka kartēm. PUSHPINS - pieminekļi, piemēram, pasaules brīnumi, tiek izmantoti, lai atzīmētu jūsu iecienītākās ēkas jūsu pasaules sienas kartē , lai jūsu pieminekļi būtu jūsu acu priekšā. Vai vienmēr esat apbrīnojis EIFELA TORŅA varenību, vai jums vairāk patīk Āzijas kontinenta lepnums - LIELAIS ĶĪNAS MŪRIS vai jaunās pasaules simbols - Amerikas BRĪVĪBAS STATUJA ? Jūs atradīsiet visus šos pieminekļus un daudz ko citu šajā komplektā. Koka kartes ir ļoti estētisks un populārs papildinājums jūsu mājai/dzīvoklim, birojiem vai biznesa telpām. Tie jau izskatās oriģināli, bet ar šo piespraudes palīdzību jūs piešķirsit tām īpašu raksturu . Precīza šo pasaulslaveno ēku miniatūru apstrāde noteikti pievērsīs ikviena uzmanību jūsu apkārtnē.

TOP pieminekļi, ko uzcēlis cilvēks jūsu kartē.

pieminekļi un apskates vietasspiedtapa pasaules konstrukcijas un ēkas

Detalizēta un ārkārtīgi kvalitatīva pasaulē slavenāko būvju apstrāde – no koka.

spiediet tapas uz koka kartesspiedpogu piemineklis - koka kartei

Šajā komplektā jūs atradīsiet šādas pasaules ēkas:

Kolizejs – liela amfiteātra drupas Romas centrā – šobrīd ir Romas arhitektūras dominante.
Eifeļa tornis - ir metāla konstrukcija, kas celta Marsa laukā netālu no Sēnas Parīzē, tās celtniecības laikā bija augstākā celtne pasaulē.
Sagrada Familia – ir masīva bazilika Barselonā, kas tiek celta kopš 1882. gada. Tās pabeigšana ir paredzēta 2026. gadā – par godu šī tempļa arhitekta Antonio Gaudi nāves 100. gadadienai.
Burg Khalifa - ir debesskrāpis Dubaijas pilsētā Apvienotajos Arābu Emirātos, pēc pabeigšanas 2010. gadā tas ir kļuvis par nepārspējamu augstāko ēku pasaulē.
Pagoda - Austrumāzijas tipa tempļa apzīmējums, izmantots svēto atlieku saglabāšanai, katram stāvam ir bīdāms jumts.
Pizas tornis - kad ēka sasniedza trešo stāvu un 11 metru augstumu, gredzena pamatne sasvērās uz sāniem tieši par 15 cm. Pisano mēģināja līdzsvarot slīpumu ceturtajā stāvā, taču viņam tas neizdevās.
Big Ben - nosaukums "Big Ben" parasti tiek lietots visam tornim, bet patiesībā tas ir lielākā zvana nosaukums tornī, šis zvans vienmēr zvana katru stundu.
Piramīdas - tika celtas kā seno valdnieku un viņu ģimeņu kapenes, īpaši Vecās un Vidējās impērijas laikā.
Parlamenta ēka Ungārijā - ir viens no Ungārijas nacionālajiem simboliem un viena no vecākajām valdības ēkām Eiropā. Kopš 1989. gada tā ir kļuvusi arī par simbolu Ungārijas atgriešanās brīvībai un demokrātijai.
Lielais Ķīnas mūris ir sena nocietinājumu sistēma, kas stiepjas pāri Ķīnas ziemeļiem, tika uzcelta Mingu dinastijas laikā un sniedzas 8850 km garumā.
Tadžmahals – tas ir mauzolejs Agrā, Indijā. celta Šahs Džahans savas sievas Mumtazas Mahalas piemiņai, marmorā tika ielikti 28 dažāda veida dārgakmeņi un dārgakmeņi.
Maču Pikču - pazīstama arī kā Inku pazudusī pilsēta, ir inku radīta pilsēta, kas atrodas 2430 metrus virs jūras līmeņa kalnu grēdā virs Urubambas ielejas Peru.
Brīvības statuja - Ņujorka. atsevišķas pašas statujas daļas tika izgatavotas Francijā tēlnieka Frédéric Auguste Bartholdi vadībā. Amerikāņu tautai tas ir brīvības simbols.
Sidnejas operas nams - tā celtnieks iedvesmojies no dabas motīviem, to veido gliemežvāki vai gulbji, kas vēlas pacelties. Slavenākā ēka Austrālijā.
Jēzus Kristus statuja - (Kristus Pestītājs). Tas atrodas 700 metrus augstā Korkovado kalnā - Riodežaneiro, Brazīlijā. Tā augstums ir 30 metri, attēlots Kristus ar izstieptām rokām, šis žests bija izteikt līdzjūtību un neatkarības prieku.
Iepakojuma saturs:
15x piespraudes, kas attēlo slavenākās ēkas pasaulē
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma