Studentu komplekts — 8 mm Mini WiFi P2P cauruma Full HD kamera ar fokusēšanu uz tekstu + spiegu austiņa

Kods: 10-644
396,00 U$ 295,90 U$ Cena bez PVN: 246,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Studentu komplekts — Mini WiFi P2P pinhole Full HD kamera ar fokusēšanu uz tekstu + iebūvēts 1500 mAh litija akumulators + labākā spiegu austiņa ļauj skatīties un sazināties reāllaikā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Studentu komplekts — Mini WiFi P2P pinhole Full HD kamera ar fokusēšanu uz tekstu + iebūvēts 1500 mAh litija akumulators + labākā spiegu austiņa sniedz iespēju skatīties un sazināties reāllaikā un tajā pašā laikā saņemt norādījumus no otra persona caur bezvadu spiega auss uzgali jūsu ausī pilnīgi nepamanīta. Šis komplekts piedāvā unikālu iespēju ierakstīt dažādas telpas vai objektus vai tekstu uz papīra, izmantojot FULL HD pinhole kameru, apkārtējiem nemanot, un vienlaikus sazināties ar cilvēku pa telefonu, izmantojot Spy klausuli. Visa saziņa notiek caur P2P internetu, tāpēc ir iespējams uzraudzīt kameru un sazināties ar spiegošanas klausuli bez attāluma ierobežojumiem (vienīgais nosacījums ir interneta pieslēgums) , izmantojot aplikāciju (iOS/Android) mobilajā tālrunī . Ierīcē nav nepieciešama SIM karte.

SET ietver caurumu kameru un labāko bezvadu spiegu austiņu, kas darbojas tikai vienā lietotnē, un jūs to savienojat pārī ar tālruni, izmantojot wifi (nevis Bluetooth)

Kamerai ir iespēja fokusēt objektīvu, kas ir lieliski, piemēram, eksāmena laikā, kad jākoncentrējas uz tekstu uz papīra. Varat fokusēt kameru, pagriežot mini objektīvu. Šī kamera ir paredzēta rakstīta vai drukāta teksta ierakstīšanai.
pinhole kamera teksta testu ierakstīšanai un spiegu austiņas bezvadu

Izmantojot aplikāciju, ir iespējama tiešraide no kameras + saziņa caur spiegu klausuli. Kamera ar iebūvētu SPY klausuli noderēs dažādās izaicinošās situācijās, kad nepieciešama nemanāma palīdzība pa telefonu un vienlaikus nepieciešama video pārraide, lai labāk saprastu, kas notiek, piemēram, plkst. eksāmens vai ieskaite.

SET — Mini cauruma Full HD kamera ar Spy klausuli = videomateriāls reāllaikā, izmantojot WiFi + tiešraides saziņa, izmantojot Spy klausuli

mini wifi pinhole kamera un spiegu austiņa teksta ierakstīšanai

Kameras ierakstu var skatīties tiešsaistē, izmantojot Wi-Fi tīklu, izmantojot aplikāciju (vai nu viedtālruni, vai planšetdatoru). Litija akumulators apvienojumā ar kameras mazajiem izmēriem ir lieliski izstrādāts neuzkrītošai kameras novietošanai uz korpusa, bet arī interjerā.

Kamerai ir iespēja fokusēt objektīvu, kas ir lieliski, piemēram, eksāmena laikā, kad jākoncentrējas uz tekstu uz papīra.
Vienkārši pagriežot objektīvu, jūs fokusējaties uz tveramo tekstu

kameras objektīva fokusēšanas teksts

Tādējādi iespēja nodrošināt pastāvīgu barošanu, izmantojot 5 V USB maiņstrāvas/līdzstrāvas adapteri, neierobežos iebūvētā akumulatora darbības laiks. Kamera ieraksta video FULL HD 1080P izšķirtspējā, neskatoties uz minimālajiem objektīva izmēriem, kas ir tikai 8 mm . Kamera saglabā ierakstus micro SD kartē ( atbalsts līdz 128 GB ). Kamerai ir fotoattēlu un video ierakstīšanas funkcija. Izmantojot lietojumprogrammu, ir iespējama divvirzienu saziņa, pateicoties kameras korpusā iebūvētajam mikrofonam (shēmas plates tuvumā pogām). Iepakojumā ir arī rezerves pogas , kuras uzliekat uz objektīva un tādējādi panākat perfektu maskēšanos uz apģērba, kurā tiks paslēpta kamera. Klausule ir savienota ar antenu, kas atrodas uz pagarināta kabeļa, un tā tiek izvadīta no kameras korpusa. Pateicoties šim pagarinājumam, balto antenu var novietot uz pleca, kas ir pēc iespējas tuvāk klausulei, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes signāla pārraidi.

FULL HD WiFi IP kamera ar divvirzienu saziņu un bezvadu klausuli studentiem

teksta uztveršanas mobilā wifi pinhole kamera

Mazie izmēri, neuzkrītamība, savienojuma iespēja caur wifi padara šo kameru par ļoti noderīgu rīku, salīdzinot ar lielajām drošības kamerām. Šīs kameras lielākā priekšrocība ir tā, ka tā fiksē to cilvēku patieso uzvedību, kuri nezina, ka viņus uzrauga drošības kamera.

Kameras korpuss (melns PCB) var sakarst, tāpēc nav ieteicams kameru novietot tieši uz korpusa (ādas).

pinhole kameras poga ar spiegu austiņu teksta eksāmeniem

Pinhole kameras funkcijas:

plus Tā atbalsta gan Android, gan iOS mobilos tālruņus
plus Video ar izšķirtspēju līdz 1080p
plus Atbalsts atmiņas kartēm līdz 128 GB
plus Akumulatora ietilpība nodrošina nepārtrauktu funkcionalitāti līdz 5 stundām

Pinhole kameras specifikācijas:

Sensors: CMOS
Video izšķirtspēja: 1080p
Objektīvs ar manuālo fokusu
Akumulators: atkārtoti uzlādējams 1500 mAh Li-on
Akumulatora darbības laiks: līdz 5 stundām
Uzlāde: USB 5V 1A vai 2A
Sensora izmērs: 1/3"
Atmiņa: atbalsta micro SC karti līdz 128 GB
Savienojums: Wi-Fi standarts IEEE802.11b/g/n/
WiFi frekvence: 2,4GHz ~ 24835GHz
Kameras izmēri: Objektīvs 8x8 mm + kabelis pie kameras 12 cm

Katrs no mums zina dzīves situācijas, kad jūs būtu pateicīgi, ja kāds jums konsultētu, palīdzētu sarežģītā situācijā, nevienam par to nezinot. Tas ir paredzēts studentiem eksāmenu laikā, uzņēmējiem biznesa sarunu laikā un citās situācijās. Spiegu austiņa ir revolucionāra ierīce, kas ļauj attālināti sazināties ar kādu, izmantojot mobilo tālruni vai rāciju, taču nevienam par to nezinot. Princips ir ļoti vienkāršs, tikai ieliec ausī bezvadu spiegošanas austiņu, kura miniatūro izmēru dēļ nemaz nav redzama, uzliek sev indukcijas spoli ar kameru, caur kuru signāls bezvadu režīmā tiek pārraidīts uz austiņu, kur signāls tiek pārvērsts balsī.

Komplekta spiega austiņas + mini fotokamera ar pogu komplektu kamuflāžai izmantošanas iespējas

bezvadu spiegu austiņa studentu testiem + kamera

Jaunākais uzlabotais populārās spiegu austiņas modelis. Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tam ir uzlabota anatomiskā forma , lai varētu lieliski noblīvēt ausi pret skaņas noplūdi vidē. Klausule sastāv no mūsdienīga jutīga uztvērēja (spoles) , stabila mikro skaļruņa ar ļoti skaidru un tīru skaņu ar samazinātu troksni.

spiegu austiņa eksāmeniem studentiem - studentu komplekts

Jūs vienkārši ievietojiet austiņas auss kanālā. Uz austiņas ir piestiprināts caurspīdīgs āķis, ar kuru jūs varat tikpat viegli noņemt austiņu no auss. Vēl ērtākai klausules apstrādei piedāvājam magnētiskās pincetes mūsu e-veikalā.

Spiegu austiņas īpašības

plus Profesionāls dizains, lieliska skaņas kvalitāte
plus Ergonomiska forma, ērta vadāmība
plus Akumulators: 1,55 V (337 SR 416SW) Akumulatora darbības laiks līdz 7 stundām
plus Izmēri: 13x6mm
plus Darbības frekvence: visas frekvences
plus Bezvadu savienojums ar mobilajām ierīcēm (tālrunis, planšetdators)
plus Viegli kontrolēt un saņemt zvanus.
plus Brīvroku atbalsts divvirzienu saziņai.
plus Iespēja sākt ierakstu tieši no tālruņa - atskaņot MP3 failus.
plus Sarunu laiks ar vienu uzlādi ir līdz 12 stundām, gaidīšanas laiks līdz 130 stundām.

Komplekta komplektācijā ietilpst:

1x Micro pinhole kamera + litija akumulators + antena
1x pogu komplekts kamuflāžai
1x spiegu austiņa
1x akumulators bezvadu klausulei
1x USB kabelis strāvas padevei
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (3)

99%
99%
Maher

Alhummada

Lielisks, ļoti viegli lietojams, elastīgs un viegli paslēpjams
nekas

izcili

Tulkots no: ar
99%
Robert

Iestatiet kameru eksāmeniem

Maza kamera
Labs fokuss
Daudz "kameru piederumu"

Lielisks produkts - priekšrocība ir tā, ka varat to paslēpt zem plaukstas locītavas un pietuvināt kameru tekstam tik tuvu, cik nepieciešams - tāpēc izšķirtspēja ir pietiekama teksta lasīšanai. Beidzot kaut kas darbojas, un es to tikai iesaku

Tulkots no: sk
99%
No name

Pilnīgi tieši tas, ko meklēju

fokusēšanās uz tekstu (citām kamerām ar to bija liela problēma, un teksts nebija lasāms)
tiešraides attēlu pārraide internetā patiešām ir ļoti kvalitatīva, pārsniedzot cerības
lieliska dzirdamība caur spiega austiņu
augstāka cena, bet noteikti tā vērts

Man bija pieredze ar dažādiem komplektiem "studentiem", bet tas laikam ir absolūti tieši tas, ko meklēju. Tie nav kā 2 atsevišķi produkti, bet gan viena apvienota kamera un spiegošanas austiņa. Kamera patiešām ir mikro un ietver pogu komplektu (jūs varat izmantot). Attēls no kameras ir ass un negriežas vispār.

Tulkots no: sk