Spalvu tintes pildspalva — grezna antīka kaligrāfijas pildspalva ar iegremdējamo uzgali + statīvs + 5 uzgaļi

Kods: 100-017
64,90 U$ Cena bez PVN: 54,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Spalvu tintes pildspalva — grezna antīka kaligrāfijas spalvu pildspalva ar iegremdējamo uzgali + statīvs + 5 uzgaļi​ ir īsts dārgakmens ne tikai mākslinieciskām sirdīm un ikvienam nostalģiskam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Spalvu tintes pildspalva — grezna Antīka kaligrāfijas spalvu pildspalva ar iegremdējamo galu + statīvu + 5 uzgaļiem​ ir īsts dārgakmens ne tikai mākslinieciskām sirdīm un ikvienam nostalģijas mīļotājam. Šī īpašā pildspalva nes sevī pagātnes laikmeta skaistumu un ļauj atdzīvināt kaligrāfijas mākslu ar elegantu stilu.

luksusa kaligrāfiskās pildspalvas ar uzgali iegremdēšanai


Izcila dāvana rakstīšanas un vintage stila cienītājiem

Antīkā kaligrāfijas pildspalva ir oriģināls un stilīgs dekors, kas piesaistīs ne tikai rakstniekus, māksliniekus un grāmatu cienītājus, bet arī cilvēkus, kam patīk retro lietas. Tā novietojums uz darba galda ir patiesi izcils, jo tas vizuāli paplašina telpu un rada patīkamu darba atmosfēru. Ar savu eleganci un vēsturi šī pildspalva var padarīt ikvienu biroju vai darbnīcu mājīgu. Iedvesmojieties no tās kaligrāfiskā šarma un ieejiet rakstīšanas pasaulē ar unikālu stilu.

spalvu pildspalvu komplekts tintes iemērc

Mākslinieciska izteiksme ar 5 dažādām kaligrāfijas pildspalvas uzgaļiem

Kaligrāfija ir māksla, kas radusies no prasmēm un aizraušanās ar rakstīšanu. Antīkā kaligrāfijas pildspalva sniedz kaligrāfam neierobežotu radošumu un izteiksmi. Ar 5 dažādām uzgaļiem var sasniegt plašu efektu un rakstīšanas stilu klāstu. Smalkie uzgaļi nodrošina precīzu un detalizētu rakstīšanu, kas ir ideāli piemērots plānu un smalku līniju veidošanai. Gluži pretēji, resnāki uzgaļi piedāvā iespēju veidot plašākus un izteiksmīgākus burtus, piešķirot jūsu kaligrāfiskajiem darbiem spēku un izteiksmi.

spalvu pildspalvu komplekts dāvana Antikvariāts

Luksusa dāvanu komplekts

Šajā greznajā dāvanu komplektā ietilpst zila tintes pildspalva ar metāla rokturi, pie kuras piestiprināts oriģinālais uzgalis, un stilīgs metāla statīvs. Kopā tie veido stilīgu katra darba galda rotājumu. Komplektā ietilpst arī stikla pudele ar zilu tinti. Pildspalvai ir arī kvalitatīvs uzgalis, ar kuru ir ļoti patīkami rakstīt. Bet iepakojumā atradīsi vēl 5 knaibles , kurām ir dažādi plati uzgaļi.

spalvu pildspalvu komplekts luksusa spalvu pildspalva

Specifikācija:

  • Metāla pildspalvas versija
  • Metāla pamatne
  • Zilā tinte


Iepakojuma saturs:

1x antīka kaligrāfijas pildspalva ar uzgali iegremdēšanai
5x kaligrāfijas uzgaļi
1x zila tinte
1x Metāla pamatne

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma