Gredzena gaisma — SELFIE RING gaisma ar statīvu — 120 LED ar statīvu tālrunim

Kods: 71-079
53,90 U$ 42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Gredzena gaisma — SELFIE RING gaisma ar statīvu — 120 LED ar statīvu tālrunim​. Viedā apļveida LED gredzenu gaisma ar statīvu pieder pie labākajām foto gaismām.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Gredzena gaisma - SELFIE RING Gaisma ar statīvu - 120 LED ar statīvu telefonam. Viedā apļveida LED gredzenu gaisma ar statīvu pieder pie labākajām foto gaismām. To izmanto YouTube lietotāji, vlogeri, bet arī ar vīzu saistītu video veidotāji. Tas izceļas ar augstāko attēla kvalitāti, kas nodrošina perfektu selfiju, portretu un video uzņemšanu. Ēnas uz sejas nebūs redzamas vispār. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat profesionālu kameru vai mobilo tālruni, ar LED fotogaismas palīdzību jūs vienmēr izveidosit nevainojamas kvalitātes video.

LED gredzenu gaismas pašbildes gaisma

SELFIE gaisma ar 120 LED

LED gredzenu gaisma ar statīvu rada gaismas efektu, izmantojot 120 gaismas diodes . Konkrētam brīdim varat izvēlēties no 10 spilgtuma regulēšanas līmeņiem , kā arī ir pieejami 3 gaismas veidi ar krāsu temperatūru . Gaismas temperatūru var regulēt diapazonā no 3000 līdz 6000 K.

Apļveida LED gaisma fotografēšanai ar stabu tālrunim

Kvalitatīva apstrāde

Apļveida foto gaisma ir izgatavota no augstas kvalitātes SPCC tērauda, ​​kas garantē ilgāku gaismas kalpošanas laiku. Strāvas vadam ir tālvadības pults, ar kuras palīdzību var ieslēgt un izslēgt gaismu, kā arī aptumšot gaismu vai izvēlēties dažādus režīmus. Tādējādi gaisma ļauj viegli manipulēt fotografēšanas laikā bez liekas kavēšanās.

Apļveida LED gaisma ar statīva turētāju

Praktiskums un vienkāršība vienā

Daļa no fotogaismas ir praktisks mobilais statīvs , ko var izmantot gan uz slīpām, gan gludām virsmām. Kājas ir elastīgas, pateicoties kurām tās var viegli piestiprināt pie koka, žoga vai citiem priekšmetiem. LED fotogaisma ir ūdensizturīga, to var iestatīt gan vertikālā, gan horizontālā pozīcijā. Statīvs var kalpot gan kā statīvs, gan kā monokāji. Statīva lodveida galva ir pagriežama par 360°.

Apļveida foto gaisma ar telefona turētāju

Galda lampas funkcija

Šis apļveida apgaismojums tiek darbināts, izmantojot USB , jūs varat to barot, izmantojot klēpjdatoru, datoru, strāvas banku un USB lādētāju. Tāpēc tas lieliski darbosies kā galda lampa jūsu aplauzumam vai citiem tiešsaistes videoklipiem, kas jums jāpabeidz uz galda.

Foto gaisma ar statīvu


Specifikācija:

  • Materiāls: SPCC tērauds + ABS Luminous
  • Gaismas diodes: 120 gab
  • Gaismas spilgtuma regulēšana: 10 režīmi
  • Izejas jauda: 0,2W
  • Krāsa: melna


Iepakojuma saturs:

1x apļveida gaisma
1x statīvs
1x mobilā telefona statīvs

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma