​Magnētiski daudzkrāsaini stieņi 36gab + Sudraba bumbiņas 27gab

Kods: 21-015
42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Magnētiski daudzkrāsaini stieņi 36gab + Sudraba bumbiņas 27gab. Šajā komplektā ir 27 tērauda sudraba bumbiņas (diametrs 8 mm) un 36 magnētiski krāsaini stieņi (garums 24 mm).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Magnētiski daudzkrāsaini stieņi 36gab + Sudraba bumbiņas 27gab. Šajā komplektā ir 27 tērauda sudraba bumbiņas (diametrs 8 mm) un 36 magnētiski krāsaini stieņi (garums 24 mm), kas ir izgatavoti no NdFeB materiāla (Neodīms). Vēl labāka bumbiņu un stieņu pielāgošanās spēja, vairāk iespēju jūsu radošumam un iztēlei . Tie ir piemēroti motorisko prasmju attīstībai visu vecumu cilvēkiem neatkarīgi no dzimuma. Jūs vienkārši iemīlēsit šīs Buckey Ball bumbiņas ar stieņiem. Viss komplekts tiek piegādāts praktiskā skārda kastē. Viss komplekts tiek piegādāts praktiskā skārda kastē. Bumbiņas ir sudraba un makšķerēm ir šādas krāsas: 6 gab. violeta, 6 gab zila, 6 gab zaļa, 6 gab dzeltena, 6 gab oranža, 6 gab sarkana.

Ideāla dāvana jums vai jūsu mīļajiem

magnētiskas krāsainas bumbiņas

Ar šīm magnētiskajām bumbiņām un stieņiem varat izveidot neierobežotu skaitu ģeometrisku vai abstraktu rakstu , stimulēt roku un pirkstu elastību un kustību, kamēr jūs izklaidējaties. Pārnēsājams un piemērots ceļojumiem , atvaļinājumiem, atpūtai un izklaidei ar draugiem. Izmantojot šo magnētisko stieņu un bumbiņu komplektu, formu veidošanai nav nekādu ierobežojumu vai ierobežojumu. Izveidojiet dažādas 2D un 3D formas , zvaigznes, ornamentus, ģeometriskas formas, ēkas vai būves daudzās kombinācijās. Tas ir atkarīgs tikai no jūsu iztēles un radošuma.

NeoCube stieņi ar bumbiņām:

Tie atbalsta radošumu un telpisko iztēli
Viņi atbrīvo spriedzi un stresu
Piemērots relaksācijas brīžiem
Tie uzlabo koncentrēšanos
Viņi praktizē pirkstu kustīgumu un veiklību
Atklājiet magnētismu un eksperimentējiet ar bumbiņām

Iepakojumā: 27 tērauda lodītes (diametrs 8mm), 36 magnētiskie stieņi (garums 24mm)
Krāsa: bumbiņas - sudraba, nūjas - krāsainas: 6 gab violeta, 6 gab zila, 6 gab zaļa, 6 gab dzeltena, 6 gab oranža, 6 gab sarkana

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma