Ceļojumu gludeklis - tvaikonis drēbēm (kleitām) - mini pārnēsājams rokas gludeklis ar rotāciju par 90°

Kods: 11-704
42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Ceļojumu gludeklis — tvaikonis drēbēm (kleitām) — mini pārnēsājams rokā turams apģērba gludeklis ar rotāciju par 90° ir​ ultra viegls, ērti lietojams un piemērots gan sausai, gan slapjai gludināšanai.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ceļojumu gludeklis - tvaikonis drēbēm (kleitām) - mini pārnēsājams rokas gludeklis ar rotāciju par 90° ir ultra viegls, viegli lietojams un piemērots gan sausai, gan slapjai gludināšanai, ar praktisku ūdens miglas funkciju papildu tvaikam . Saglabājiet savas drēbes gludas un bez piepūles, izmantojot ceļojumu gludekli . Rokturim ir ergonomisks dizains, un to var pagriezt par 90°. Ceļojumu gludeklis uzsilst tikai 20 sekundēs , kas ietaupa jūsu laiku. Izmantojiet to uz līdzenām virsmām vai drēbju pakarināšanai. Tas ir aprīkots ar praktisku izolācijas paklājiņu un ūdens mērtrauku. Tas ir ideāls risinājums elegances saglabāšanai ceļojuma laikā!

Labākais ceļojumu tvaika gludeklis apģērbam

Labākais ceļojumu tvaika gludeklis apģērbam

Ātra uzsildīšana 20 sekundēs

Ceļojumu gludeklis ir ideāls sabiedrotais ikvienam, kurš vēlas palikt elegants pat ceļā. Ar tā kompaktajiem izmēriem 20,5 x 17 x 9,5 cm un vieglo, tikai 300 gramu svaru, tas viegli iekļaujas jebkurā bagāžas nodalījumā vai mugursomā. Ātra uzsildīšana 20 sekundēs nozīmē, ka drēbes var būt gludas un taisnas tieši laikā, bez liekas gaidīšanas. Praktiskā ūdens miglas funkcija pievieno papildu tvaiku efektīvākai gludināšanai, kas ir īpaši noderīgi ceļojot, kur katra minūte ir svarīga.

mini gludeklis ceļojumiem neliels pārnēsājams tvaikonis apģērbam

Ergonomisks rokturis, kas pagriežams par 90°

Ergonomiski izstrādātais rokturis, ko var pagriezt par 90° , nodrošina maksimālu komfortu un elastību gludināšanas laikā. Šis novatoriskais dizains ļauj viegli manevrēt ar gludekli pār drēbēm, nejūtot nogurumu vai neērtības rokā. Šī funkcionalitāte palielina pieejamību grūti sasniedzamām vietām un atvieglo dažāda veida apģērbu gludināšanu, kas padara šo gludekli par patiesi universālu instrumentu ikvienam.

labākais rokas apģērbu tvaikonis - pārnēsājams gludeklis drēbēm

Efektīva uz dažāda veida virsmām

Ceļojumu gludeklis ir izstrādāts tā, lai tas būtu efektīvs uz dažāda veida virsmām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāgludina drēbes, kas novietotas plakaniski, vai vēlaties gludināt pakaramos priekšmetus tieši uz pakaramā, šis gludeklis nodrošina jums nepieciešamo elastību. Pateicoties tā daudzpusībai un komplektācijā iekļautajam izolācijas paklājam, kas aizsargā virsmas no bojājumiem, kā arī ūdens mērglāzi ērtai uzpildīšanai, šis gludeklis ir ideāls risinājums gludināšanai jebkurā vidē. Tā spēja efektīvi strādāt ar plašu materiālu un virsmu klāstu padara to par būtisku piederumu ikvienam, kurš vēlas izskatīties eleganti, atrodoties ceļā.

Specifikācija:

  • Materiāls: ABS, alumīnijs
  • Preces izmēri: 20,5 x 17 x 9,5
  • Neto svars: 300 grami
  • Ieeja: 220V
  • Izejas jauda: 26W


Iepakojuma saturs:

1x kompakts ceļojumu gludeklis mazs
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma