Graudaugu dozators — dubultais kukurūzas pārslu dozators 500 g graudaugu (pārslas + musli)

Kods: 11-467
53,90 U$ 42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Graudaugu dozators — Dubultais kukurūzas pārslu dozators 500 g graudaugu (pārslas + musli)​. Kukurūzas pārslu, auzu pārslu, pārslu vai musli dozators.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Graudaugu dozators - Dubults kukurūzas pārslu dozators 500g graudaugu pārslas (pārslas + muslis)​. Kukurūzas pārslu, auzu pārslu, pārslu vai musli dozators saglabā sauso pārtiku svaigu un viegli pieejamu. Vai jums garšo dažādas bumbiņas, graudaugi vai auzu pārslas? Tādā gadījumā mums ir lielisks risinājums, lai katru dienu pie rokas būtu iecienītākās kukurūzas pārslas vai musli ! Izmantojot šos graudaugu dozatorus, jūs to kontrolēsit.

Katrā traukā var ietilpt līdz 500 gramiem graudaugu , un, pateicoties praktiskajam vāciņam, jūsu iecienīto čipsu garša vienmēr paliks tikpat svaiga kā uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas. Ar Cornflake dozatoru jūs saņemat viesnīcas greznību un komfortu. Dubultais graudu dozators ir melnā krāsā. Lielisks papildinājums brokastīm ar greznu izskatu kā viesnīcas brokastīs.

Dozators graudaugiem, pārslām, musli - Lielisks papildinājums mājas brokastīm

kukurūzas pārslu dozators dubultais musli

Ja vēlaties dzīvot veselīgāku dzīvesveidu, varat to pildīt ar veselīgu musli vai graudaugiem. Ja jūs gatavojaties svinēt ballīti, varat izvēlēties piepildīt kukurūzas pārslu dozatoru ar uzkodām, kas, visticamāk, būs jūsu viesu hits. Turiet bļodu zem dozatora, pagrieziet dozēšanas vārstu, un jūs izdalīsit kukurūzas pārslas vai musli . Katrā traukā ietilpst 500 grami, un, pagriežot dozēšanas vārstu, izdalās aptuveni 30 grami. Ar Cornflakes dozatoru jums nebūs pat pustukši iepakojumi atvilktnē vai tukši konteineri, bet gan skaists papildinājums uz virtuves letes.

Produkta īpašības:

Ierīcei ir 2 graudaugu dozatori
Materiāli: ABS, gumija
Produkta izmēri: 34,5 x 19,5 x 35 cm
Neto svars: 1,52 kg

Iepakojuma saturs:

1x graudaugu dozators

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

99%