Mēles bungas - Tērauda mēles bungu komplekts ar 2 nūjām

Kods: 11-655
49,50 U$ Cena bez PVN: 41,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Mēles bungas - Tērauda mēles bungu komplekts ar 2 nūjām - šīs bungas ir ideju un muzikālu jauninājumu simfonija, kas rosinās jūsu muzikālo pieredzi.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mēles bungas - Tērauda mēles bungu komplekts ar 2 nūjām - šīs bungas ir ideju un muzikālu jauninājumu simfonija, kas rosinās jūsu muzikālo pieredzi. Šis tērauda dārgakmens ir nepārprotams kompanjons visiem melodiju un viņu radošo izteiksmīgo ceļu cienītājiem . Tā kompaktais dizains un izturīgie materiāli padara to par uzticamu partneri muzikāliem piedzīvojumiem uz ceļiem un mājās. Atdzīviniet savas muzikālās izpausmes un ļaujiet Tongue bungai pārvarēt jūsu radošuma robežas.

mēles bungu tērauda bungu komplekts

Piemērots visām vecuma grupām

Mēles bungas ir mūzikas instruments, kas patīk visām vecuma grupām ar savu unikālo skaņas kombināciju un ērtu lietošanu. Tā patīkamais tonis un intuitīvā vadība padara to par ideālu kompanjonu gan jauniem mūzikas entuziastiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis mūziķis , Tongue bungas paver durvis uz melodiju un ritmu pasauli. Izbaudiet bezgalīgās mūzikas radīšanas iespējas ar šo universālo instrumentu, kas sagādā spēles prieku ikvienā vecumā.

mēles tērauda bungu komplekts

Maiga debesu melodija

Mēles bungas nes sev līdzi maģisku maigas debesu melodijas pieskārienu. Tā tērauda mēle rada bagātīgu skaņas pieredzi , kas izceļ mūzikas skaistumu vissmalkākajā prezentācijā. Ar katru pieskārienu tās taustiņi atveido melodiskus toņus , radot mierīgas harmonijas atmosfēru. Izmantojot Tongue bungas, nav nekādu muzikālu ierobežojumu – ir tikai tīra, debešķīga melodija, kas uzrunā dvēseli un nes sevī debesu mūzikas burvību . Rūpīgi atlasīti materiāli ir ne tikai izturīgi, bet arī izturīgi pret laiku un prasīgiem apstākļiem. Katrs gabals, kas izveidots no šiem materiāliem, atspoguļo apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izturību.

Specifikācijas:

  • Materiāls: tērauds, koks, gumija
  • Produkta izmēri: 16 x 16 x 8 cm
  • Svars: 520g


Iepakojuma saturs:

1x mēles bungas
2x Stilbiņi
4x pagarinātāji pirkstiem
1x mūzikas grāmata
1x soma pārnēsāšanai
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma