Mini ventilators elastīgs (saliekams) statīva turētājam USB un rokas

Kods: 11-710
38,50 U$ Cena bez PVN: 32,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Mini ventilators elastīgs (saliekams) statīva turētājam USB un rokas ir revolūcija personīgā komforta jomā cilvēkiem, kuri pastāvīgi atrodas ceļā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Elastīgs mini ventilators (saliekams) statīva turētājam USB un rokas ierīcei ir revolūcija personīgā komforta jomā cilvēkiem, kuri pastāvīgi atrodas ceļā. Šis daudzfunkcionālais rīks ir ne tikai līdzeklis patīkamas vēsmas radīšanai, bet arī piedāvā visaptverošu risinājumu siltuma pārvaldībai, lai kur jūs atrastos.

Elastīgais ventilators ir izgatavots no cieta ABS materiāla un ir aprīkots ar jaudīgu litija akumulatoru ar ietilpību 5200 mAh . Ventilators apvieno praktiskumu ar ilgstošu izturību. Tās elastīgās kājas ir paredzētas, lai tās varētu viegli piestiprināt pie jebkuras virsmas, sākot no krēsliem līdz gultiņām un beidzot ar sēdekļiem un kempinga aprīkojumu. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties pilsētas džungļu vidū vai ceļojumā dabā, šī vieglā un kompaktā ierīce, kuras svars ir tikai 360 grami, nodrošina dzesēšanu līdz 40 stundām ar vienu uzlādi .

elastīgs ventilators mini usb - flex rokas

Iebūvēta strāvas banka uzlādēšanai ceļā

Elastīgs ventilators ne tikai nodrošina atsvaidzinošu vēsmu, bet arī ir aprīkots ar iebūvētu jaudas banku, lai jūs varētu ērti uzlādēt savas elektroniskās ierīces, atrodoties ceļā. Tā pielāgojamību garantē trīs līmeņu ātruma regulēšana, klusa darbība, 360 grādu pagriešanas iespēja un arī telefona statīva funkcija, kas padara to par patiesi universālu ierīci.

Uzlāde, izmantojot USB-C kabeli (iekļauts komplektā), ļauj ātri uzlādēt ventilatoru un atkal gatavs lietošanai tikai 3,5 stundu laikā . Ar 15 x 7 x 32 cm izmēriem un 10 W jaudu elastīgais ventilators ir ideāls risinājums tiem, kas meklē atvieglojumus no vasaras karstuma.

dzesēšanas ventilators mini uz statīva turētāja elastīgs

Specifikācija:

  • Materiāls: ABS, litija akumulators 5200 mAh
  • Jauda: 10 W
  • Ieeja: 5V - 2A
  • Izeja: 5V - 2A
  • Produkta izmēri: 15 x 7 x 32 cm
  • Neto svars: 360 grami

Iepakojuma saturs:
1x elastīgs dzesēšanas ventilators
1x USB-C kabelis
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma