Rozā vīna glāžu komplektā 2 - rozes formas vīna glāzes dāvana

Kods: 11-654
38,50 U$ Cena bez PVN: 32,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Rozā vīna glāžu komplekts no 2 rožu formas vīna glāzes dāvanas ir ideāla dāvana ne tikai Valentīndienā, bet arī romantiskām vakariņām diviem.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Rozā vīna glāžu komplekts no 2 rožu formas vīna glāzes dāvanas ir ideāla dāvana ne tikai Valentīndienā, bet arī romantiskām vakariņām diviem. Ar savu skaisto formu, kas atgādina rožu ziedu, tas ienesīs greznuma un elegances pieskārienu katrā romantiskā mirklī. Katrs malks no šīs glāzes kļūst par īpašu pieredzi, apvienojot garšīgo vīna garšu ar romantisku atmosfēras piesitienu.

rožu formas vīna glāžu komplekts

Elegants dizains

Elegants dizains ir stila un gaumes sinonīms. Tā vienkāršība un mūžīgums uzsver skaistumu katrā detaļā. Šis vizuālais dārgakmens apvieno modernu pieeju ar klasisku eleganci, padarot to ideāli piemērotu tiem, kas novērtē smalkumu un izsmalcinātību. Pateicoties elegantajam dizainam, jūs katrai situācijai piešķirat greznuma pieskārienu un paceļat estētiku jaunā līmenī. Tas ir vairāk nekā tikai stilīgs elements , tas ir jūsu gaumes un skaistuma izjūtas izpausme.

rozā vīna glāžu komplekts

Romantisks pārsteigums

Valentīna pārsteigums ir noslēpumains mīlestības balzams, kas ietīts skaistā maigas romantikas iepakojumā. Šī maģiskā pieredze attiecībās ienes pārsteiguma un prieka skaistumu , ko jūs neaizmirsīsit. Tā unikālais šarms un romantiskais pieskāriens rada neaizmirstamas atmiņas, jo katrs mirklis ar šo pārsteigumu ir mīlestības un laimes pilns. Padariet savu dienu neaizmirstamu ar šo skaisto žestu, kas liks sirdīm uzziedēt un iemirdzēties vislaimīgākajai mīlestībai.

Rūpīgi atlasīti materiāli ir ne tikai izturīgi, bet arī izturīgi pret laiku un prasīgiem apstākļiem. Katrs gabals, kas izveidots no šiem materiāliem , atspoguļo apņemšanos nodrošināt kvalitāti un izturību. Ar šo uzticamo un izturīgo konstrukciju jūs iegūstat ne tikai produktu, bet arī pārliecību, ka tas kalpos jums ar ilglaicīgu uzticamību un izturību.

Specifikācijas:

  • Materiāls: stikls
  • Produkta izmēri: 8 x 22,5cm
  • Svars: 120g


Iepakojuma saturs:

2x Vīna glāze rozes formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma