Suši komplekts - maki komplekts (veidotāja komplekts vai komplekts no 100% oriģināla bambusa)

Kods: 11-403
86,90 U$ 46,20 U$ Cena bez PVN: 38,50 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Suši komplekts — maki komplekts (veidotāja komplekts vai komplekts no 100% oriģināla bambusa) suši gatavošana vai pagatavošana ar šo dāvanu komplektu nekad nav bijusi tik vienkārša.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Suši komplekts - maki komplekts (veidotāja komplekts vai komplekts no 100% oriģināla bambusa) suši gatavošana vai pagatavošana ar šo dāvanu komplektu nekad nav bijusi tik vienkārša. Pagatavojiet savu iecienīto maltīti ātri un vienkārši. Suši komplekts nedrīkst pietrūkt neviena Āzijas virtuves cienītāja virtuvē, tikai dažos vienkāršos soļos var izveidot skaistāko suši, kādu jebkad esat redzējis. Āzijas virtuve pēdējā laikā ir kļuvusi ļoti populāra, tomēr tas atspoguļojas arī Āzijas virtuves jeb suši gala cenā. Pateicoties mūsu Maki komplektam, kļūstiet par profesionālu suši šefpavāru.

Labi zināms, ka garšīgu un izskatīgu suši radīt nemaz nav viegli, arī suši izgatavošana ir sarežģīta. Pat ja viss ir gatavs un sastāvdaļas ir ideāli pagatavotas, saspiežot vai ripinot maki, viss var noiet greizi. Tomēr maki komplekts garantēs vienmērīgu un stingru struktūru, kas nepieciešama perfektam suši rullītim. Suši komplekts ļaus izveidot perfektu Āzijas maltīti, kas patiks ikvienam.

Suši komplekts - suši pagatavošana nekad nav bijusi tik vienkārša un dabīgāka. Vienkārši izveidojiet suši vai maki jebkurā laikā.

suši gatavošanas komplekts - gatavošanas komplekts kā dāvana

Sagatavojiet sastāvdaļas un, veicot dažas vienkāršas darbības, pagatavojiet suši atbilstoši savām vēlmēm un gaumei. Pats komplekts ir ļoti izturīgs – pateicoties tam, ka tas ir izgatavots no 100% bambusa un šī paša iemesla dēļ tā tīrīšana ir pilnīgi bez problēmām un vienkārša. Pateicoties īpašajam Maki komplektam, katrs mielasts būs unikāls un jūsu ciemošanās, ģimene vai draugi paliks klusā izbrīnā no ideālajiem suši, ko esat viņiem sagatavojuši.

plus Vienkārša maki/suši pagatavošana
plus Izgatavots no īsta 100% bambusa
plus Skaists tradicionāls dizains

Iespējas:

Materiāls: 100% bambuss
Romery formas: 20 x 6 x 6 cm
Bambusa stieņa izmēri: 23 x 13 x 4 cm
Bambusa spiedes izmēri: 20 x 6 x 3,5 cm
Svars: 682 grami

Iepakojuma saturs:

1x Maki komplekts
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

100%