Valentīna roze - XXL Lielu ziedu sarkana roze dāvana 1,6m

Kods: 11-653
64,90 U$ Cena bez PVN: 54,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Valentīna roze - XXL Liela zieda sarkana roze dāvana 1,6m​ - romantiska dāvana viņai - sievietei, draudzenei, puisim, sievai, ne tikai Valentīna dienā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Valentīna roze - XXL Liela zieda sarkana roze dāvana 1,6m​ - romantiska dāvana viņai - sievietei, draudzenei, puisim, sievai, ne tikai Valentīndienā, kuru viņa neaizmirsīs. Roze ir ziedu valstības karaliene, satriecoša ar savu izmēru un izsmalcinātu graciozitāti. Šis monumentālais skaistums rotā katru telpu ar savu majestātisko klātbūtni un iedvesmo ikvienu, kas to redz, izbrīnu. Ar savām masīvajām lapām un eleganto formu tas ir unikāls gabals, kas apvieno dabas skaistumu ar mākslu. Milzīgā XXL roze nav tikai ziedu aksesuārs, tā ir lieluma un skaistuma apliecinājums, kas izceļ dabiskās elegances grāciju un būtību.

Rozes dāvanā sievietei - XXL milzīga roze

XXL milzīga roze - Rozes kā dāvana sievietei

Romantisks Valentīna pārsteigums

Valentīna pārsteigums ir noslēpumains mīlestības balzams, kas ietīts skaistā maigas romantikas iepakojumā. Šī maģiskā pieredze attiecībās ienes pārsteiguma un prieka skaistumu , ko jūs neaizmirsīsit. Tā unikālais šarms un romantiskais pieskāriens rada neaizmirstamas atmiņas, jo katrs mirklis ar šo pārsteigumu ir mīlestības un laimes pilns . Padariet Valentīna dienu neaizmirstamu ar šo skaisto žestu, kas liks sirdīm uzziedēt un iemirdzēties vislaimīgākajai mīlestībai.

gigantiska roze 1,6m milzu roze dāvana

Nezūdošs skaistums

Šī XXL roze uzsver tās neizzūdošā noskaņojuma izcilību. Atšķirībā no parastas rozes, šī ziedu karaliene atstāj milzīgu svaiguma iespaidu un saglabājas mūžīgi. Katrs skatiens uz to atsauc atmiņā īpašo mirkli, kad tas tika dots, un ar katru gadu tās skaistums un šarms tikai padziļinās. Ļaujiet sevi aizraut skaistumam un stāstam, ko jūsu dzīvē raksta XXL rozes nemirstīgais skaistums.

Specifikācijas:

  • Materiāls: PE
  • Produkta izmēri: kāts: 1,6 m, rozes diametrs: 70 cm
  • Svars: 350 g

Iepakojuma saturs:

1x milzīga XXL roze

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma