Valentīna sirds XXL dāvana sievietēm - Folija balons 140 cm

Kods: 11-652
27,50 U$ Cena bez PVN: 22,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Valentīna sirds XXL dāvana sievietēm - Folija balons 140 cm — dāvana viņai, sievai, puisim, draudzenei, sievietēm — lieliskas dāvanas ne tikai Valentīna dienā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Valentīna sirds XXL dāvana sievietēm - Folija balons 140 cm - dāvana viņai, sievai, puisim, draudzenei, sievietēm - ideālas dāvanas ne tikai Valentīna dienā. Unikāls veids, kā parādīt savu mīlestību monumentālā stilā. Šī sirds nav tikai parasts balons - tā ir patiesas mīlestības simbols . Ar savu klasisko sirds formu un uzkrītoši matēti sarkano apdari tas būs īsts uzmanības centrā. Tās iespaidīgais izmērs 140 cm pēc inflācijas garantē, ka jūsu romantiskais brīdis būs patiesi neaizmirstams un unikāls.

Valentīna sirds XXL - dāvana, ko atcerēties

sirds XXL Valentīna dienai - dāvana, ko atcerēties

Ieprieciniet savu partneri ar iespaidīgu pārsteigumu

Padariet savu Valentīna dienu neparastu ar XXL folijas sirdi . Šī unikālā romantiskā dāvana ir izgatavota no augstas kvalitātes folijas, kas piešķir tai eleganci un izturību. Tā izmēri 40 x 80 x 140 cm padara šo balonu par ideālu kompanjonu romantiskām svinībām, ballītēm vai kā dekoru , kas ikvienu telpu pārvērtīs mīlestības un maiguma pilnā vietā. Esiet radošs un ļaujiet šai milzīgajai sirdij izgaismot jūsu īpašo dienu.

xxl sirds Valentīna dāvana sievietei, puisim, draudzenei

Valentīna pārsteigums

Neatkarīgi no tā, vai plānojat romantisku vakaru vai vēlaties pārsteigt savu partneri ar negaidītu žestu, XXL sirds no folijas ir ideāls veids, kā izteikt savas jūtas. Jūs varat izmantot šo Valentīna dienas balonu kā galveno Valentīna dienas dekorācijas pievilcību vai kā pievilcīgu papildinājumu jūsu mīlestības svētkiem. Tā dinamiskā sarkanā krāsa un spīdīgā tekstūra piešķir dzirksti katram mirklim, atstājot paliekošu romantikas un kaisles iespaidu.

Specifikācija:

  • Unikāla romantiska dāvana
  • Materiāls: folija
  • Produkta izmēri: 40 x 80 x 140 cm

Iepakojuma saturs:

1x Valentīna sirds XXL no folijas 140 cm

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma