Baigā lelle (meitene) Momo sejas maska - bērniem un pieaugušajiem uz Helovīnu vai karnevālu

Kods: 88-293
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Baisā lelle (meitene) Momo sejas maska - bērniem un pieaugušajiem uz Helovīnu vai karnevālu. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Baisā lelle (meitene) Momo sejas maska - bērniem un pieaugušajiem uz Helovīnu vai karnevālu. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Baigā sejas masku meitene (lelle) Momo

Baigā sejas masku meitene (lelle) Momo

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Momo ir rāpojošs tēls ar noslēpumainu smaidu, izteiksmīgām acīm un gariem matiem, kas lieliski kalpos kā ideāls iedvesmas avots Helovīna maskai. Viņas izsmalcinātais izskats radīs baiļu un noslēpumainu noskaņu jebkurā ballītē. Šī lateksa maska Momo formā tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, Momo, vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršas.

Momo Helovīna maska bērniem

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas)   tie tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošiem filmu monstriem.

Iepakojuma saturs:

1x Momo maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma