Betmena sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-280
35,20 U$ Cena bez PVN: 29,34 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Betmena sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Betmena kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Betmena sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Betmena kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Betmena maska karnevālam

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Betmens ir viens no leģendārākajiem komiksu varoņiem un supervaroņiem. Viņa maska uztver īpašu izskatu. Betmens ir pazīstams ar savu tumšo un noslēpumaino personību , kas cīnās ar noziedzību Gotemā. Betmena maska ļauj pārtapt par šo ikonisko tēlu un kļūt par taisnīguma sargu dažādos tērpu pasākumos. Šī lateksa maska formā sikspārņacilvēks tāpēc tā ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, Betmens , vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir īsts ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un, galvenais, būt foršam.

Betmena Helovīna maska

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

paketes saturs:

1x Betmena maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

98%
98%
Lucian

Betmena sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Laba maska karnevālam
Tas ir ciets
Labi notur formu

Viss ir kārtībā

Tulkots no: sk