Black Panther sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-288
35,20 U$ Cena bez PVN: 29,34 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Black Panther​ sejas maska ​​- bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Black Panther izgatavots no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Black Panther​ sejas maska ​​- bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Black Panther izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Black Panther melnā karnevāla maska

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Black Panther maska ​​ir satriecoša izvēle tiem, kas vēlas radīt aizkustinošu un varonīgu priekšnesumu kostīmu pasākumā. Šo masku iedvesmojis Melnās Panteras tēls no Marvel komiksu un filmu pasaules . Ar to var iegūt šim supervaronim raksturīgo izskatu, kurš ir pazīstams ar savām pārcilvēciskajām spējām un elegantajām drēbēm. Tas ir spēka, drosmes un cīņas par taisnību simbols.

Ar šo masku uz sejas jūs izskatīsieties tā, it kā jūs būtu izkāpuši tieši no Vakandas, un jūs piesaistīsit visu, kas novērtē jūsu tērpu, apbrīnu un uzmanību. Šī lateksa maska ​​Black Panther formā tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, Black Panther, vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

Black Panther Helovīna maska

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Iepakojuma saturs:

1x Black Panther maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma