Hellboy sejas maska (Devil) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-283
60,50 U$ Cena bez PVN: 50,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Hellboy sejas maska (Devil) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Hellboy kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Hellboy sejas maska (Devil) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Hellboy kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Velna sejas maska karnevāla helovīns

Velna sejas maska karnevāla helovīns

Helovīna maskas zēniem un meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Ja aplūkosim šo neatvairāmā dēmoniskā varoņa Hellboy masku, mēs redzēsim, ka detaļas ir tieši tādas, ko jūs varētu sagaidīt no šī ikoniskā komiksu varoņa. Šī lateksa maska formā Elles zēns tāpēc tā ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, Hellboy , vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir īsts ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

biedējoša Helovīna kostīma roka

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Hellboy pieaugušo sejas maska

Iepakojuma saturs:

1x Hellboy maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma