Japan Demon sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-315
35,20 U$ Cena bez PVN: 29,34 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Japan Demon sejas maska ​​- bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam​​​​ bērniem un pieaugušo kostīmu (masku) šausmu maska, kas izgatavota no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Japan Demon sejas maska ​​- bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam​​​​ bērniem un pieaugušo kostīmu (masku) šausmu maska , kas izgatavota no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un nāsīm ir ērti un elpojoši.

Japāņu dēmonu maska ​​uz sejas karnevāls

Helovīna maskas zēniem (bērniem) vai pieaugušajiem

Helovīna šausmu maska ​​ir interesanta ar savu izsmalcināto dizainu un detaļām, kas padara to par pārsteidzošu papildinājumu spocīgajai atmosfērai. Ar tā rāpojošajām iezīmēm un iespaidīgajiem elementiem jums radīsies iespaids, ka jūs nokļūstat šausmu un ļaunuma pasaulē. Tas ir ideāls aksesuārs tiem, kuri vēlas radīt spriedzes un noslēpuma sajūtu Helovīna ballītē. Ar šo masku uz sejas jūs kļūsiet par vienu no populārākajiem un cienījamākajiem filmu varoņiem, un tas jums noteikti sagādās daudz komplimentu un jautras reakcijas.

Šī lateksa maska ​​tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu biedējošās maskas vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un, galvenais, būt foršam.

) dēmonu galvas maska ​​Helovīnam - japāņu motīvs

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Iepakojuma saturs:

1x Japānas dēmonu maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma