Krokodilu maska - Alligator (Croc) silikona sejas galvas maska bērniem un pieaugušajiem

Kods: 88-325
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Krokodilu maska - Alligator (Croc) silikona galvas maska bērniem un pieaugušajiem - izgatavota no 100% dabīga lateksa Helovīnam vai karnevālam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Krokodilu maska - Alligator (Croc) silikona sejas galvas maska bērniem un pieaugušajiem - izgatavota no 100% dabīga lateksa Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maskas). Materiāls, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un nāsīm ir ērti un elpojoši.

aligators Halovīni maska krokodila sejas galvas maskas

Helovīna maskas zēniem (bērniem) vai pieaugušajiem

Helovīna maska ir interesanta ar savu izsmalcināto dizainu un detaļām, kas padara to par pārsteidzošu papildinājumu spocīgajai atmosfērai. Ar tā rāpojošajām iezīmēm un iespaidīgajiem elementiem jums radīsies iespaids, ka jūs ieejat dzīvnieku pasaulē. Tas ir ideāls aksesuārs tiem, kuri vēlas radīt spriedzes un noslēpuma sajūtu Helovīna ballītē. Ar šo masku uz sejas jūs kļūsiet par vienu no populārākajiem un atzītākajiem filmu varoņiem vai ikoniskiem dzīvniekiem un varoņiem, un tas jums garantēti sagādās daudz komplimentu un priecīgu reakciju.

Šī lateksa maska tāpēc ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu biedējošās maskas vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un, galvenais, būt foršam.

Aligatora krokodila sejas maska

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem vai dzīvniekiem.

Iepakojuma saturs:

1x silikona maska Krokodils

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma